enjoy pp cyclone

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bildiginiz gibi enjoy pp de bluetooth yok.cyclone da bluetooth ozelligi var mı? yani bende bluetooth ozellıgı olmamasına ragmen kullanabılırmıyım cyclone aldıktan sonra?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: enjoy pp cyclone

ttayan link' Alıntı:
arkadaslar bildiginiz gibi enjoy pp de bluetooth yok.cyclone da bluetooth ozelligi var mı? yani bende bluetooth ozellıgı olmamasına ragmen kullanabılırmıyım cyclone aldıktan sonra?
Evet kullanabilirsiniz  045thumbsup

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

blackberry ler kullanılmıyo diyolar doğrumu?

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kısa cevap: Blackberry'lerin de sorunsuz bir şekilde kullanılabileceğini tahmin ediyorum.

Uzun cevap:

Bluetooth teknolojisi standart arayüz tanımları sunar. Bu tanımlar "profil" olarak adlandırılır. Bizim araçlarımızın desteklediği Bluetooth profilleri benim bildiğim kadarıyla şöyle:
- Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
- Hands-Free Profile (HFP)
- Headset Profile (HSP)
- Phone Book Access Profile (PBAP, PBA)
- SIM Access Profile (SAP, SIM, rSAP)

Telefonunuzun bu profillerden hangilerini desteklediğine göre belirli özellikleri kullanabilirsiniz ya da kullanamazsınız. Örneğin telefonunuz PBAP desteklemiyorsa, araç telefon rehberinizi size gösteremez. Ancak yine de elle numara girişi yapıp arama yapabilirsiniz. Yukarıda yazdığım profiller CD500 tarafından desteklenenler. Cyclone hangi profilleri destekliyor bilmiyorum ama aynı olacağını tahmin ediyorum. Bu profiller standart olduğu için Blackberry cihazların da sorunsuz bir şekilde kullanılacağını tahmin ediyorum. Tüm modern telefonlar bu profillerin hepsini destekler.

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tsk xylent:) bir şikayet okumustum cyclone da blackberryle ilgili o yuzden merak etmıstım

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttayan link' Alıntı:
tsk xylent:) bir şikayet okumustum cyclone da blackberryle ilgili o yuzden merak etmıstım
Ben blackberry telefonunumu cylone ile kullanıyorum.Ama yukarıda arkadaşın belirttiği gibi teldefterini aktarmada sorun yaşadım.Belki benimki 8520 curve modeli ondan sorun olabilir,teldefteri olayınıda sorunsuz halleden arkadaşlar var.... 045thumbsup

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertandur link' Alıntı:
[quote author=ttayan link=topic=2186.msg45029#msg45029 date=1315007245]
Ben blackberry telefonunumu cylone ile kullanıyorum.Ama yukarıda arkadaşın belirttiği gibi teldefterini aktarmada sorun yaşadım.Belki benimki 8520 curve modeli ondan sorun olabilir,teldefteri olayınıda sorunsuz halleden arkadaşlar var.... 045thumbsup
[/quote]

telefon defteri sanırım cosmo'larda oluyor o yüzden problem yaşamış olabilirsiniz..

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=mertandur link=topic=2186.msg45083#msg45083 date=1315124139]
[quote author=ttayan link=topic=2186.msg45029#msg45029 date=1315007245]
[/quote]

telefon defteri sanırım cosmo'larda oluyor o yüzden problem yaşamış olabilirsiniz..
[/quote]
Evet olabilir...
ttayan link' Alıntı:
Rica ederim kardeşim...