En Sevdiğiniz İçki

Hangi İçki?

• Kullanılan toplam oy
    191

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya valla rakı en guzelıdır dedıgınız gıbı bide rakının ayrı bir meze havası var hazırlamasıda ıcmesıde cok guzel oluyor :) Tek basıma 1 adet yetmıslıgı her turlu devırır biramıda cila edip yatarım :) benım baba alkolıktır hacı dedemde bi aralar alkolikmiş zaten , insan yaşlandıkca goruslerı mı degişiyor ne ... :)
Babam sagolsun ıyı ıcerım ; herkes universiteyi kazandıgında ogluna erzak falan alır benımkısı yurtdısından 1 koli Vatt 69 getirtti bide 1 koli votka bardagı , rakı bardagı , şat bardagı , şarap bardagı , arjantin bardagı , rakı bardaklarının o soguk tutmaya yarıyan ısmını unuttum ondan :) herkes şaşırmıştı benım koliyi gorunce :D İlerde para kazanınca bizde bi hacca gonderırız odesmıs oluruz :) Şaka maka rakı candır cidden ;)

Ehli keyf :rolleyes:

49552456_tn30_0.jpg

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sagolasın abi :) Uzun zamandır ıcemıyorum zaten cıgerlerı bıtırmısım bu konuyu bayagı okudumda canım cekti :(
Biraz cigerlerim dinlensinde tekrar baslayacagım ufaktan ufaktan :)
En son içtıkten sonra 2 gun arayla 3 kez kan tukurdum :/ doktora gittim onemlı bırsey degılmıs cok ıcme cıgerlerını dınlendır dedı :) Tekrar ıcebılecekmıyım doktor bey dedım...
-EVET cevabını alınca cok sevındım valla , ama yavastan ıcebılıcekmısım :)
olsun zaten 20 yasıma kadar hunharca ıckıye saldırıp butun hevesımı aldım artık bundan sonrada oyle fazla canım ıstemıyor... :)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz peynir yanına iki ince kadeh rakı ve üzerine 2 tane miller yada efes yanında tuzlu fıstık :D ama bunların en büyük mezesi olmazsa olmazı hoş muhabbet ve de zeki müren üstad :)

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
vişne suyu iidir doğaldır:rakir:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ramazan boyunca ara vermiştim. Bugün güzel bir demleneyim dedim. Aslında gönlümden rakı geçiyordu ama dost meclisi olmayınca votka dedim. Ve fark ettim ki votka da güzel yahu! :)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz peynir yanına iki ince kadeh rakı ve üzerine 2 tane miller yada efes yanında tuzlu fıstık :D ama bunların en büyük mezesi olmazsa olmazı hoş muhabbet ve de zeki müren üstad :)

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

mükemmel bir uyum var abi bu 4'lü arasında =)

rakı-muhabbet-cila-TSM

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RAKI-ezme-haydari-ezine peynir-kavun-1,2 dilim ekmek

Eskiden Cin+pudra şekeri+Sprite+nane :D güzel bir karışım yapardım uzun süredir yapmıyorum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Misafir, mangal derken son gunlerde fazla alkol tukettim, biraz mola verme zamanı.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müslümanlar ölüyor deyipte hiç ayran içeni görmedim ben bu forumda.