En Sevdiğiniz İçki

Hangi İçki?

• Kullanılan toplam oy
    191

Realist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim dikkatli ol. Gidişat iyi değil gibi...

Bir de, yıllardır, kaç yıl mesela?

:) Abi biz kararında içiyoruz daha hiç zil zurna sarhoş olduğumu hatırlamıyorum 5-6 duble götürdüğümü bilirim çakırlaştırdı sadece bizim mezemiz muhabbet oluyo genelde ve asla dışarda, sokak arasında içmem içip sokağa çıkmam akşam nerde başladıysam orda biter ordada koyar kafayı yatarım. 2-3 senedir var bizde bu rakı günleri benim arkadaş çevrem hep büyük ve olgun insanlardan oluştu her girdiğim ortamda en küçük bendim adaplı insanlarla oturdum masaya adabını öğrendim o masada kararında bırakıyorum bi dahaki sefere yüzüm oluyor :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Afiyetler olsun o halde... ;)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son 3 aksamdir enistelerimle valla iyi goturduk ev rakilarini :) yuzde 55 alkon oraniyla :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
6 aydır kimse bakmamış yahu bu başlığa!

Yılbaşı için nane likörü almıştım. Kimse beğenmedi içmedi. :)

Bu geceye kısmetmiş. Yanında meze istemeyen ender içkilerden bence likörler...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rakı açık ara önde gidiyor, içimi keyifli olduğundan ve geleneksel içki olduğundan olabilir :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya valla rakı en guzelıdır dedıgınız gıbı bide rakının ayrı bir meze havası var hazırlamasıda ıcmesıde cok guzel oluyor :) Tek basıma 1 adet yetmıslıgı her turlu devırır biramıda cila edip yatarım :) benım baba alkolıktır hacı dedemde bi aralar alkolikmiş zaten , insan yaşlandıkca goruslerı mı degişiyor ne ... :)
Babam sagolsun ıyı ıcerım ; herkes universiteyi kazandıgında ogluna erzak falan alır benımkısı yurtdısından 1 koli Vatt 69 getirtti bide 1 koli votka bardagı , rakı bardagı , şat bardagı , şarap bardagı , arjantin bardagı , rakı bardaklarının o soguk tutmaya yarıyan ısmını unuttum ondan :) herkes şaşırmıştı benım koliyi gorunce :D İlerde para kazanınca bizde bi hacca gonderırız odesmıs oluruz :) Şaka maka rakı candır cidden ;)