emme manifoltu garantiden degişenler listesi

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: emme manifoltu garantiden degişenler listesi

static link' Alıntı:
aracıma güncelleme ve kelebek temizliğinden sonra baya bir km geçtim çok şükür arıza ışığım yanmadı

buradan odak Topkapı ve Tarık Bey e teşekkürlerimi iletiyorum.
güncelleme işe yarıyor diyebilir miyiz o zaman?

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

syabasan link' Alıntı:
güncelleme işe yarıyor diyebilir miyiz o zaman?

evet güncelleme yapıldıktan ve ve kelebek diye tabir edilen parça temizlendikten sonra çok şükür aracım birdaha arıza ışığı yakmadı yani bende 100 liraya 2000 TL lik bir masraftan kurtuldum Tarık Bey e
tekrar teşekkür ediyorum..zamanında bu işlemle tamir imkanı varken birçok kişinin manifoldu değişmiştir..tabi garanti kapsamında olanların değişimi gayet normal ama diğerleri böyle bir onarım imkanı varken bu parçaya değişim parası verdilerse üzüldüm..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel gm sitesi de resmen kazık yahu.o parayı verdikten sonra servisten taktırrım

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4T ların problemi bu.diğer motorlarda yok

bdzgun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

18500 de 1.4 t 2012 benimde garanti bitti 1 ay sonra aynı sorun oldu gerçek otoda 700 tl cik e yaptırdım yakıtta düşüş yaşadım fakat opel sorun olduğunu kabul etmemekte direniyor

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 2013 astra geçen hafta 15 bin bakımına gittiğimde böyle bi sıkıntıdan bahsettim ustaya.şuan sorun varmı aracın da dedi yok dedim ama ilerde olursa nolacak dedim.bu parçanın garantiden değişmesine opel artık onaylamıyormuş yeni bir yazılım geliştirmiş daha ellerine ulaşmamış ama yazılım gelince senin aracıda yazılımı atarız dedi bilginize....

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de yaklasik 1 ay once motor ariza isigi yandi..cekiste performansta herhangi bir degisiklik yoktu..servise gittim..bu emme manifoldlari icin yeni bir yazilim gelistirilmis ancak daha ellerine ulasmamis,1 ay icinde gelicek o zmn senin araca uygulacaz,isigi sondurduk bu sekilde kullanmanin bi sikinti yaratmcagini soylediler.parcada bi sikinti varsa guncellemenin nasil bir cozum getircegini sordgumda bu yeni ve bu sorun icin gelistirilmis bir yazilim oldgunu soylediler..madem boyle bir cozum vardi bu parcayi garantisi olmadan degistiren arkadaslarin paralarina yazik degil mi..yarin ugrucam servise gelismeleri yazarim size..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimki de garantiden değişmişti geçenlerde depoya enjektör temzileyici atınca -artık ondan mı bilmiyorum- geri yandı.

Servis ışığı söndürdü sonra tekrar yandı, dün uzun yol yapıp devirli kullandım ışık tekrar söndü  :D

Depodaki katkılı yakıt bittikten sonra da yanarsa anlayacağım ki sorun manifoltta.