ELM 327 ScanTool

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
program için teşekkürler çalıştırdım türkçe bile yaptım ama bunu nasıl bağlayacağız onu çözemedim bilgi verirmisin

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onuda çözdüm internet sağolsun 2001 önceki araçlar OBD 1 bağlantısıyla bağlanıyormuş sonrakiler OBD 2 ileymiş tek eksik kablo onuda buldukmu iş çözülecek

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapblosu olmayanlar icin degisik alternativ...
OBD I icin kanca ile bulma yöntemi anlatimli kaca resimdeki gibi ikisini birbirine baglam ile ariza okuma...omegada ve vectrada degisik istenirse onuda koyarim...
bu islemden sonra iceriden isigin mors alfabesi gibi yanip sönmesini sayacaksiniz..
mesela önce yanar söner 10 defa bu sifir demektir (0) sonra az bekler tekrar baslar diyelim 3 defa durur takrar baslar 1o defa yanar söner bu yine sifir sonra bekler 5 defa yanar söner buda 5 ne yapti P0305 byölece hata kodu ögrenilmis olur...yazamazsaniz sonra zaten bitince yine basdan baslar ...merak eden olursa detayli yazarim insallah..omegamda bu sekilde yapiyordum alet olmadigi icin ilk baslarda onun yalniz obd degisik..dedigim gibi istek üzerine yazarim

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu elm obd2 ye sahip tüm araçlara uyumlumu?

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu obd 1 nerde bulabiliriz bilgisi olan varmı internet hariç tabiki karaköyde veya perpada bulabilirmiyiz