Elektronik Park Freni Sesi ve Sistemin Çalışma Prensibi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Elektronik park freni ses

arkadaşlar elektronik el freninin motor sesi normaldir, bundan bir sıkıntı yok ve hepimizin aracında var aynı ses.  Ama bunun haricinde sanırım farklı şekilde zincir sesi mevcut

kmorbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o ses ılk gunlerde olan normal motor sesı degıl

farklı

ben c4 te o normal sesı bıle duyamadım oda ılgınc

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

yaw bu ne yaaaawwww... simdi de park freni sesiiii....... walll      :'(

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
yaw bu ne yaaaawwww... simdi de park freni sesiiii....... walll      :'(

alışırsın :) bir süre sonra insanın sinirleri yalama ypıyor kızamıyorsun araba gene arızalandı diye anlamsız bir gülümseme  oluyor yüzünde  dancee

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Aldığım ilk günden beri bir park frenim 2 metalin birbirine sürtme sesi olarak bir ses çıkarıyordu ve bu seste herhangi bir değişiklik olmadı. Bunun haricinde yukarıda yazılanlar gibi bir ses de duymadım.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bu ne arkadaş eşşeğe mi biniyoruz astraya mı bellı değil.Bu ne arkadaş hergün birinizde bi sorun..Kendi aracımdan şüphe ediyorum artık arıza çıkarmıor diye.Acaba aracımda mercedes parcaları varda ben mi bilmiyorum  005hihih

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

50 kişi aynı anda 1 tek sorun belirtirse arıza çokmuş gibi bir durum ortaya çıkıyor. Herkes kendi arızalarını gözönüne alarak düşünürse daha iyimser bakabiliriz.

Hepimiz araçları kendi sürüş stilimizle kullanıyoruz. Bu yüzden de bazı arızaların bazı kişilerde gözükmesi gayet normal. 1 kişi de çıkan sıkıntıyı her araçta çıkıcakmış gibi

düşündüğümüzde keyif alamayacağız. O yüzden benim aracım saat gibi maşallah :)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracın tekerleği dönüyor arkadaş bu ne böyle die herşeyi dert etmemek lazım, olur araba bu sonuçta  005hihih

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

öyle olmuor malesef ki,hele ki benım gibi aracına düşkün bi adamsa...

alyslk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar selam

aracımı alalı 6 gün oldu

1200 km yaptım .anladım ki bazı arkadaslarımız kendi araçlarını cok fazla dinliyorlar.250.000 € luk bmw veya mercedes ile kıyaslıyorlarmıs gibime geliyor.rüzgar sesi el freni sesi tıkırtı sesi vs.böyle bişey yok arkdaslar normalde her aracta olagan durumları yasıyorsunuz aslında.eski toyota ma nazaran bu arac cok iyi.herseyi pek fazla dinlemeyin aracta benim tavsiyem..:) hastalık hastası diye bi tabir vardır hani halk arasında insan sürekli kendisini dinler acaba suran mı agrıyr absım mı dönüyor tansiyonum mu düşük gibi..araclarımızın masallahı var..içiniz rahat olsun .. ;)