Edition vites altı kırmızı led

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

sedanlarda led donanımı yok anladığım kadarıyla sokette yok elektriği çakmaktan alırsak nasıl çalışır peki yardımlarınızı bekliyorum

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba arkadaşlar aracıma vites altı led yapacam elektrikçi bir kabloyu bağlamak için 30 tl istiyor ben bu ledin kablosunu çakmağa nasıl bağlayacam lütfen yardımcı olun

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alis9011 link' Alıntı:
sedanlarda led donanımı yok anladığım kadarıyla sokette yok elektriği çakmaktan alırsak nasıl çalışır peki yardımlarınızı bekliyorum

Çakmaktan elektrik alırsanız kontağı çevirince yanar kontağı kapatıp kapıyı açarsanız söner daha iyi anlamak için çakmaklığa bir şey bağlayın ne zaman elektrik gelip gidiyor kontrol edin

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
Çakmaktan elektrik alırsanız kontağı çevirince yanar kontağı kapatıp kapıyı açarsanız söner daha iyi anlamak için çakmaklığa bir şey bağlayın ne zaman elektrik gelip gidiyor kontrol edin
peki elektriği çakmaktan nasıl alacam ön sayfalarda resimde görününen yerleri söksem elektrik almak için yeterli mi

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alis9011 link' Alıntı:
peki elektriği çakmaktan nasıl alacam ön sayfalarda resimde görününen yerleri söksem elektrik almak için yeterli mi

Yeterli zaten çakmaklıkta orada çakmaklığın + kablosundan lambaya elekrik bağladığınızda yanacaktır.

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=ciltin link=topic=7053.msg184913#msg184913 date=1368451976]
Yeterli zaten çakmaklıkta orada çakmaklığın + kablosundan lambaya elekrik bağladığınızda yanacaktır.
[/quote o zaman çakmağa gelen kablonun plastiğini sıyırıp ledin kablosunu direk bağlayacam teşekkür ederim

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
o zaman çakmağa gelen kablonun plastiğini sıyırıp ledin kablosunu direk bağlayacam teşekkür ederim

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar sedanlarda soket orda ve denerseniz 2 uçta enerji  var ve olması gerektiği gibi çalışıyor, çakmakla uğraşacağınıza elinize bir led alıp sokette denerseniz doğru uçları bulup yeni alacağınız ledleri veya servis yedek parçadan alacağınız orjinal aydınlatmayı bağlayabilirsiniz. ևakmakla uğraşmanıza gerek yok. İlk sayfalarda fotoğrafıda paylaşılmıştı.

İyi şanslar,

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersunsahin link' Alıntı:
Arkadaşlar sedanlarda soket orda ve denerseniz 2 uçta enerji  var ve olması gerektiği gibi çalışıyor, çakmakla uğraşacağınıza elinize bir led alıp sokette denerseniz doğru uçları bulup yeni alacağınız ledleri veya servis yedek parçadan alacağınız orjinal aydınlatmayı bağlayabilirsiniz. ևakmakla uğraşmanıza gerek yok. İlk sayfalarda fotoğrafıda paylaşılmıştı.

İyi şanslar,
Merhaba ben daha bu gün söktüm baktım soketi göremedim emin misiniz soket olduğuna ben çakmağa bağlamak istemiyorum sedanlarda soketin tam yerinin fotoğrafını verebilirsen çok sevinirim