Edition Otomatik Kararan Dikiz Aynası

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition Otomatik Kararan Dikiz Aynası

ersunsahin link' Alıntı:
Unutmadan birde geri vitese takınca dim olayının değişmesi konusu var bundanda emin olmamız lazım sanırım ??? Gece arkada ışık var ve auto dim de çalışırsa arkamızı göremeyiz !!!

Kablolardan biride bu işeyarıyor geri vitese takınca ayna düzeliyor. şimdi bana bir ayna lazım. Aynasından memnun olmayan varsa bende duacısı olurum evil_Daemon

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam aynanın fiyatını öğrenince buraya yazar mısınız?ben de taktıracam ama opel iyi fiyat çekiyor parçalara..

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de çok rahatsız oluyordum gece ama arka camı filmlettikten sonra sıkıntı olmuyor.

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Senin açtığın her başlıkta aaa ooo olmaktan ağzım burnum yer değiştirdi valla. Helal olsun gerçekten. (:)

kardeş öğrenince yaz fiyatı bende düşünüyorum

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
hocam aynanın fiyatını öğrenince buraya yazar mısınız?ben de taktıracam ama opel iyi fiyat çekiyor parçalara..

Enkısa zamanda bi maliyet çıkarmaya çalışacağım

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende isterem :)

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugun servis fiyatını öğrendim. Fiyatı aşağıda yazıyor ama okumadan önce isterseniz bi oturun.

590 tl  bu sadece ayna fiyatı kablo camdaki plastikle beraber 750 civarı olacaktır. Başka alternatifleride arastırmak lazım.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel araştırma, tebrikler...

Kararan aynanın soketi olması güzel ama  soketleri olsa bile otomatik far için yeni far anahtarı ve yağmur sensörü için cam üzerine sensör gerekiyor.. Bu iki parçanın fiyatı da hayal kırıklığı yaratabileceği için Edition sahipleri şimdilik askıya almalılar sanırım bu projeyi :(

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen hafta yaptığım uzun yol gece yolculuğunda anladım ki kararan dikiz aynası gereken bir özellikmiş (babamın doblodan alıştığımdan dolayı)  servis çok fazla fiyat vermiş şimdi yaptırmaya kalksak dışarda ya da parçayı alıp kendimiz taksak sadece ayna geçmeli olarak mı değişiyor yoksa aynanın altındaki kısma ekstra bişeler monte ediliyormu nette aradım aynayı bulamdım arkadaş tesisat var demiş ama biliyorsunuz sedanlar farklılık gösteriyor (vites altı ledde olduğu gibi) sedanlarda tesisat var mı yaptıran arkadaşlar oldumu merak ediyorum

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
geçen hafta yaptığım uzun yol gece yolculuğunda anladım ki kararan dikiz aynası gereken bir özellikmiş (babamın doblodan alıştığımdan dolayı)  servis çok fazla fiyat vermiş şimdi yaptırmaya kalksak dışarda ya da parçayı alıp kendimiz taksak sadece ayna geçmeli olarak mı değişiyor yoksa aynanın altındaki kısma ekstra bişeler monte ediliyormu nette aradım aynayı bulamdım arkadaş tesisat var demiş ama biliyorsunuz sedanlar farklılık gösteriyor (vites altı ledde olduğu gibi) sedanlarda tesisat var mı yaptıran arkadaşlar oldumu merak ediyorum

Hava kararınca (araçların farları rahatsız etmeye başlayınca) manuel olarak eliniz ile karartın aynanızı. 2 saniyeyi almıyor :)
Sonradan yaptırmanın çok maliyetli olacağını düşünüyorum.