Edition Otomatik Kararan Dikiz Aynası

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition Otomatik Kararan Dikiz Aynası

chiv link' Alıntı:
Hava kararınca (araçların farları rahatsız etmeye başlayınca) manuel olarak eliniz ile karartın aynanızı. 2 saniyeyi almıyor :)
Sonradan yaptırmanın çok maliyetli olacağını düşünüyorum.
kardeş yazılana göre tesisat var her şey hazır direk taktıktan sonra ben maliyetin çok fazla olacağını düşünmüyorum bence servis abartıyor

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az önce servisi aradım taktırılamadığını söylediler uğraşmak istemiyolar anlaşılan

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu işin peşini bırakmayacağım çıkma parça v.s her yolu denicem :) bi vakit bulsam

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
Edition modelinde bulunmayan tavandaki ambiyans ışığını (submarine light) yapabilirmiyim diye tavan aydınlatmasını sökmüştüm.
Submarine light olan tavan lambası
astrasubmarine_zpsb27b0ab7.jpg

Tavan aydınlatmasının sökülmüş hali

DSCF0919_zpsa3fd341e.jpg
Üstad ambiyans aydınlatmasını sonradan mı yaptınız tam anlayamadım makyajlı kasalarda da yok servise sorduğumda mekanizmanın tümüyle birlikte geldiğini 650 tl gibi fiyat verdiler :(

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende 2014 edition var.. dikizaynasıyla aşağı doğru oynadığınızda bir anda kararıyor ve gece arkadaki arabanın ışıkları hiç etkilemiyor.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
bende 2014 edition var.. dikizaynasıyla aşağı doğru oynadığınızda bir anda kararıyor ve gece arkadaki arabanın ışıkları hiç etkilemiyor.

Evet bu özellik standart zaten. Edition üzeri paketlerde bu otomatik olarak oluyor.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben eşimin toyota yaris ine kararan dikiz aynası uygulaması yaptım.size kısaca anlatayım;resimlerini bulursam eklerim
-öncelikle kararan dikiz aynasını fiat yedek parçadan 250 TL ye aldım.
-üst aydınlatma olan kısımda toyota da opeldeki gibi boşta soketler vardı(soketleri 1 ampul alıp kablonun bir ucunu aracın şasesinde herhangi bir yere takın diğer ucunuda kablonun ucunda toplu iğneyle vites geri vites konumunda kontak açık takıp deneyerek soket yuvalarından yanıp yanmadığını ve geri vites müşürünü bulun.
aynanın üzerinde 3 adet kablo var zaten (+)ucu (-)ucu ve geri vitese bağlanan kablo.
çok basit ve sistem sorunsuz çalışıyor.sadece biraz eliniz yatkın olsa yeter.aynayı söküp takarken dikkatli olun

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ze623 link' Alıntı:
arkadaşlar ben eşimin toyota yaris ine kararan dikiz aynası uygulaması yaptım.size kısaca anlatayım;resimlerini bulursam eklerim
-öncelikle kararan dikiz aynasını fiat yedek parçadan 250 TL ye aldım.
-üst aydınlatma olan kısımda toyota da opeldeki gibi boşta soketler vardı(soketleri 1 ampul alıp kablonun bir ucunu aracın şasesinde herhangi bir yere takın diğer ucunuda kablonun ucunda toplu iğneyle vites geri vites konumunda kontak açık takıp deneyerek soket yuvalarından yanıp yanmadığını ve geri vites müşürünü bulun.
aynanın üzerinde 3 adet kablo var zaten (+)ucu (-)ucu ve geri vitese bağlanan kablo.
çok basit ve sistem sorunsuz çalışıyor.sadece biraz eliniz yatkın olsa yeter.aynayı söküp takarken dikkatli olun
thnxx güzel bir paylaşım yapılabilir bence