edition için bir soru

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar bildiğiniz gibi makyajlı editionlardada arka kapıda hoparlor yok. benim merak ettiğim tesisat çekilimi. eğer çekiliyse sadece hoparlor alıp takmak kalıyor. birde arka kapılar 16cm mi 13cm mi?  başka konuda gördüm siyah bi kasnak var ön kapılarda, arkayada gerekiyormu? edition kapısı soken varsa bilen cevaplarsa sevinirim.

murfel35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: edition için bir soru

dostum ben  ön kapılardakinleri arka kapıya  taktım  ön tarafa  16 cm lik  yeni  aldım :) o  siyah plastik parçayıda bulamadım mdf den bir  parça kestik  çift taraflı bantla  yapıştırdım miss gibide oldu :)

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konuyu bende acmıştım istersen bi kontrol et yardımcı olabilecek bilgileri bulabilesin
İi günler

alonetrf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta aldığım aracıma ses sistemini taktım birazdan aracımın fotoğraflarınıda çekip koyacam.Arka kapılarda tesisat var.O hopörlerin etrafındaki siyah parça yerine mdf kesildi hopörler çapı 13 cmdi ve ortasına onun boyutu alınarak kesildi.Kapıya monte edildi.Arka kapılarda tesisat var. CD300 4 çıkışlı ama sadece sağ sol ayarı var :)

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

editionla ilgili hemen hemen her konunun(nikelaj uygulama, CC takılamaması, Deri direksiyon, Sis farı montajı, ses sistemi) uzmanı olarak arkalar 16cm ama mdf kasnak gerekli, arkalarda tesisat var, ama  fader ayarı yok (ön arka) sadece sağ sol ayarı var, ünitenin çıkış gücü çok düşük bu yüzden ufakta olsa bir amfi kullanmanızı tavsiye ederim, ben de önleri arkalara aldım, önlere paraya kıyıp focal aldım arkaya bir amfi oh mis :D

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arka kapılara hoparlör takmayı planlıyorum. Ben herseyden önce tesisat çekilimi diye kontrol ettim. Bunun için kapıları sökmenize gerek yok orta dirsekten arka kapıya kabloların geçtiği yerdeki plastiği çıkardığınızda bir söket çıkıyor oradan ses tesisatı varmı  yokmu kontrol edebilirsiniz. Ben bir kulaklıkla test ettim ve tesisat var. Eğer tesisat olmasaydı ön kapılardan çekilecekti ki bu zahmetli ve maliyetli olacaktı.

Sıra geldi hoparlör seçimine ama denemeden karar vermem zor tavsiye edebilecek varmı ingilterede adaptörle beraber hoparlör satanlar var.
http://www.ebay.co.uk/itm/Hertz-DCX165-6-5-Speaker-Upgrade-inc-adaptors-Vauxhall-Astra-J-2010-on-/380464682745?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item58957656f9

Hoparlör olmasa bile adatörleri orjinal almayı planlıyorum.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

MAkyajlı edition da iki hoparlör mü var yoksa 4 hoparlor mü?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

4 hoparlör mevcut, 2 tane ön siperlikte 2 tane ön kapılarda.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
4 hoparlör mevcut, 2 tane ön siperlikte 2 tane ön kapılarda.
Biz de yani makyajsız edition da neredeki eksik acaba ? Siperlikte mi ? Arka kapılarda var mı acaba? Hoparlör varmış gibi sanki ama.. Olmayada biliir...:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sanıyorum CD300 sistemlerinin hepsinde 4 hoparlör var, 2 siperlik, 2 ön kapı.

Sizinkide CD300 değil mi?