Edition aracıma sport jantı

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition aracıma sport jantı

faruk4143 link' Alıntı:
1500 liraya satılan sport jantı orjinal mi ki? örneğin yukarda verilen linkteki jant orjinal mi? orjinalse nasıl bu fiyata veriliyor? Ben servise şu anda enjoy activelerdeki füme jantı sordum tanesine 750 lira dedi.
orjinal sportun tanesine 678 lira demişlerdi bana da yanlış hatırlamıyorsam.sizin servis iyi uçmuş

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bizim araçlara yakışan jant bence de sport. Aracım da makyajlı kasa.. Araştırıp en uygun yerden almaya karar verdim acelem yok :) Servislerde verilen fiyatlar ile yukarıdaki sahibinden linki arasında neden bu kadar uçurum var sizce? Sahibinden deki jantlar orijinal değil mi?

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
orjinal sportun tanesine 678 lira demişlerdi bana da yanlış hatırlamıyorsam.sizin servis iyi uçmuş
Servisler zaten aşırı pahalı onu biliyoruz da, size tanesine 678 demişler bana 700 küsür. Fazla fark yok bence ;) ki bence enjoy active ile gelen koyu renk jant daha güzel :)

mertk link' Alıntı:
Bizim araçlara yakışan jant bence de sport. Aracım da makyajlı kasa.. Araştırıp en uygun yerden almaya karar verdim acelem yok :) Servislerde verilen fiyatlar ile yukarıdaki sahibinden linki arasında neden bu kadar uçurum var sizce? Sahibinden deki jantlar orijinal değil mi?
  İşte ben de bunu sormaya çalıştım. Servis tanesine 700 civarı diyor, sahibinden.com da 4 tanesi 1500 lira. İlanlarda opel üretimi diyor ama değil bence.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 3-4 ay önce cosmo jant fiyatını sormuştum serviste. 400 civarı (tam net fiyatı hatırlamıyorum 400 küsürdü) bir fiyat almıştım tanesi için, sport jantı ise 600 küsürdü. Gerçekten fiyatlar çok fazla

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sport jantına 5x100 yazmışlar.bizim aracınki 5x105 yanlış yazılmadıysa bizim araca olmaz bu jant

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

faruk4143 link' Alıntı:
Servisler zaten aşırı pahalı onu biliyoruz da, size tanesine 678 demişler bana 700 küsür. Fazla fark yok bence ;) ki bence enjoy active ile gelen koyu renk jant daha güzel :)
  İşte ben de bunu sormaya çalıştım. Servis tanesine 700 civarı diyor, sahibinden.com da 4 tanesi 1500 lira. İlanlarda opel üretimi diyor ama değil bence.

pazarlıkla 1250 ye alabilirsiniz bence eski jantlarıda internetten satarsınız 500 e sport lantlar gelir size 750 tl ye :))  benim öle olduda :)))

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
pazarlıkla 1250 ye alabilirsiniz bence eski jantlarıda internetten satarsınız 500 e sport lantlar gelir size 750 tl ye :))  benim öle olduda :)))
siz sport jantı mı aldınız?Nerden aldınız?

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport cant deyince ben makayjı kasa jantlarını düşünüyordum, önceki cantlar çok farklı imiş. Kendimce sıralama yapacak olursam ilk tercihim makyajlı sport iki cosmo üçe de önceki sport cantları tercih ederdim.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:

valla edition jantını 500 tl ye iyi vermişsiniz