Edition aracıma sport jantı

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aracım 2012 1.6 edition j kasa.. Şu anda varsayılan olarak gelen 17 inç kapak jantlar takılı durumda. Ben 17 inç Sport jant almak istiyorum en uygun fiyata nereden temin edebilirim? Yaklaşık ne kadara mal olur?

veya astra j için jant seçebileceğim bir internet adresi verebilirseniz çok sevinirim..

thnxx

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition aracıma sport jantı

ben ankaradayım altındağı bilirim gidip görüşeyim.. çok teşekkürler bilgi için..

Bizim araçlarımıza yakışan başka jant tavsiyeleriniz varsa alabilirim arkadaşlar :)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Öncelikle selamlar. Jant seçiminiz çok güzel bir de karpuz jantlar var isterseniz bakın fiyat olarak da uygun

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
ben ankaradayım altındağı bilirim gidip görüşeyim.. çok teşekkürler bilgi için..

Bizim araçlarımıza yakışan başka jant tavsiyeleriniz varsa alabilirim arkadaşlar :)

bişey değil...

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın makyajlı kasaysa hiç başka jant arama bence ön ızgaradaki krom inceliğiyle arka tampondaki krom çıtaya tam uyuyo bence.. bu janttada ince detaylar olduğu için tamamlıyo

bedri4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aceleniz yoksa satan birileri olacaktır ben 20 gün önce İstanbul dan 850 TL ye almıştım sahibinden satan birinden, sadece gidip elden aldığım için 120 TL yakıt masrafım olmuştu. Yerinize olsam acele etmez takip ederdim.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahibinden com da bol miktarda var,hatta formda bir arkadaşımızda satıyor,fiyatı uygun fakat biz kargo konusunda anlaşamadık

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyatlar yüksek geldi bana.800 tlye opc jantı alınıyor 1500 tlye sport jantı çok fazla.tabiki replica janta kıyasla güzel jant ancak 1200 tl falan olsa ben de almayı düşünürdüm

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
fiyatlar yüksek geldi bana.800 tlye opc jantı alınıyor 1500 tlye sport jantı çok fazla.tabiki replica janta kıyasla güzel jant ancak 1200 tl falan olsa ben de almayı düşünürdüm
1500 liraya satılan sport jantı orjinal mi ki? örneğin yukarda verilen linkteki jant orjinal mi? orjinalse nasıl bu fiyata veriliyor? Ben servise şu anda enjoy activelerdeki füme jantı sordum tanesine 750 lira dedi.