Ecn 1345e

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba ecn 1345e hatası alan varmı ve biraz araştırdım 1345 Krank Mili Pozisyon ( CKP ) - Eksantrik Mili Pozisyon ( CMP ) Korelasyon diye geçiyor.Ne yapmam gerekir arabada herhangi bi aksaklık yok bu arada gayet normal çalışıyor.

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Kimsenin bilgisi yok mu???

ava51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş gibi bugün ben de ecn 1345 e hatası aldım. arıza lambası bir türlü sönmedi? acaba sebebi nedir? 150 km yol geldim ancak tuz yumurtladım resmen.

CeSaR_85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar o arıza kodu krank mili degil 1. sıra 02 sensörü sinyal arızası diye geçiyor.bu arızayı alan arkadaşların aracında lpg var mı eger lpg varsa sorun bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum..lpg sistemi olan araçlarda anlık bazen o2 sensöründen bilgi alınamıyor bu durumda çat diye arıza kaydediyor..obd II cihazımı bagladığımda sensör değerleri değişken şekilde aktif çalışıyor ama bi ara değer gelmiyor sonra tekrar çalışıyor sanırım o anda hata kaydediyor çok defa söndürdüm 2 3 gün sonra tekrar yandı aracın çalışmasında hiçbir sıkıntı yok sadece hata kayıtlı o şekilde duruyor

ava51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar o arıza kodu krank mili degil 1. sıra 02 sensörü sinyal arızası diye geçiyor.bu arızayı alan arkadaşların aracında lpg var mı eger lpg varsa sorun bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum..lpg sistemi olan araçlarda anlık bazen o2 sensöründen bilgi alınamıyor bu durumda çat diye arıza kaydediyor..obd II cihazımı bagladığımda sensör değerleri değişken şekilde aktif çalışıyor ama bi ara değer gelmiyor sonra tekrar çalışıyor sanırım o anda hata kaydediyor çok defa söndürdüm 2 3 gün sonra tekrar yandı aracın çalışmasında hiçbir sıkıntı yok sadece hata kayıtlı o şekilde duruyor

evet araçta bayii çıkışlı landirenzo lpg takılı. krank mili falan diye okuyunca çok korkmuştum. benim bildiğim atiker takılı araçlarda daha sık görülüyordu ama yine de aklımda soru işareti kalmaması açısından en kısa zamanda bir ustaya göstereceğim. cevabınız için çok teşekkürler.

CeSaR_85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet araçta bayii çıkışlı landirenzo lpg takılı. krank mili falan diye okuyunca çok korkmuştum. benim bildiğim atiker takılı araçlarda daha sık görülüyordu ama yine de aklımda soru işareti kalmaması açısından en kısa zamanda bir ustaya göstereceğim. cevabınız için çok teşekkürler.

rica ederim. eger serviste usta lpg var diye normaldir cvbını verir ve bir çözüm yolu sunmazsa ustanıza aracın euro 5 yazılımını euro 4 olarak değiştirelim önerisini sorar mısınız??bu konuda ecn 1345e hata koduna çözüm olarak bazı arkadaşlardan bunu duymuştum servise uğrayıp sorma şansım olmadı..

destelahmet

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Lpg enjektörlerine giden gaz filtresi dolmuş tıkanmaya başlamış anlık Lpg yakıt kesmesi yapıyor ve benzine geçme işlemi sırasında yeterli yakıt gitmediği için tekleme yaptığı anda ECÜ onu Krang Pozisyonu atlaması diye algıladığı için Kaydediyor Lpg Filtre bakımı yaptırın Temiz Kaliteli Lpg kullanın sorun kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: tayfux