Düşüncelerinizi merak ediyorum (İnsignia)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sizin yerinizde olsam temiz az km li bi passat highline düşünürüm...keyfinden geçilmez...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota forumunda necati diye bir abi var. astra gtc var insignia ile aynı motormuş. o taktırmış yağlamalı sistem valve mi ne sıkıntı yaşamamış...

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic ve passatı düşündüm. diğerlerini düşünmedim. zaten öncelikli amacım eniştemden 2008 elegance civic ini almak. ama olmayacak gibi. corollaları hiç sevmiyorum. alfa romeo ya karşıda bi antipatim vardır. ayrıca parçasının çok çok pahalı olduğunu biliyorum.

aslında ben 30 civarı bir araba düşünüyordum. fakat neden insignia binmeyelim dedim kendi kendime.

Alfa nın parçası sınıfındaki diğer araçların parçaları değerinde. Yanlış anlama 159 sahibi olarak bu bilginin doğru olmadığını söylemek isterim.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota forumunda necati diye bir abi var. astra gtc var insignia ile aynı motormuş. o taktırmış yağlamalı sistem valve mi ne sıkıntı yaşamamış...
sağlam kaynak sağlam bilgi yani. demekki lpg yi unutacaz o zaman.
Alfa nın parçası sınıfındaki diğer araçların parçaları değerinde. Yanlış anlama 159 sahibi olarak bu bilginin doğru olmadığını söylemek isterim.
beni bilgilendirme amaçlı msj yazıyorsunuz. yanlış anlaşılacak bişey yok. hatta teşekkür ederim bilgiler için. benimki zaten kulaktan dolma bilgiydi. 159 un duruşuda ayrı bi güzel. siz arabanızı anlatacak olsanız neler söylerdiniz?

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia lpgde sıkıntılıymış

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o sınıfta tek geçiyorum. Astra'mı satınca ilk işim insignia almak. Ben insignia'ya tek alternatif mondeo'yu görüyorum. Bu sınıf araçların (volvo bmw mercedes hariç) parçaları hemen hemen aynı. Hatta alfa daha ucuz bile olabilir. ne de olsa servisi fiat veriyor artık...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni bilgilendirme amaçlı msj yazıyorsunuz. yanlış anlaşılacak bişey yok. hatta teşekkür ederim bilgiler için. benimki zaten kulaktan dolma bilgiydi. 159 un duruşuda ayrı bi güzel. siz arabanızı anlatacak olsanız neler söylerdiniz?

lpg taktırmış sıkıntı yaşamamış :) valve care yağlamalı sistem prinsin biraz pahalı sadece o kadar. ayrıca 1.4 140 hp test videosunu izledim şimdi 8.etap incelemiş şehir içi izmirde 7.8 lt yakmış...

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 2. el 40.000 km de aldım. Çoğu kişide olduğu gibi öncelikle kasası çok hoşuma gitti. Daha sonra sizin yaptığınız gibi araştırmalar, eksiği gediği, sorunları nedir diye.. Sonra karar verdim, aldım.
İnanılmaz güvenli ve keyifli bir araç. 1.9 dizel motor, vectra c motoru ile aynı bilirsiniz. Kasaya en uygun motor olduğunu düşünüyorum. E dizel olmasıda önemli bir avantaj.. Çok memnunum araçtan. Bi ara arkadaşım suv u ile takas önerdi. Forumda da konu açtım, tatmin edici bir araç değilmiş, vazgeçtim.. 159 a devam :)

İnşaallah istediğiniz gibi bir araç bulur ve alırsınız. Ama tavsiyem, bir kaç tane temiz 159 u görmeye gidin..

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2. el 40.000 km de aldım. Çoğu kişide olduğu gibi öncelikle kasası çok hoşuma gitti. Daha sonra sizin yaptığınız gibi araştırmalar, eksiği gediği, sorunları nedir diye.. Sonra karar verdim, aldım.
İnanılmaz güvenli ve keyifli bir araç. 1.9 dizel motor, vectra c motoru ile aynı bilirsiniz. Kasaya en uygun motor olduğunu düşünüyorum. E dizel olmasıda önemli bir avantaj.. Çok memnunum araçtan. Bi ara arkadaşım suv u ile takas önerdi. Forumda da konu açtım, tatmin edici bir araç değilmiş, vazgeçtim.. 159 a devam :)

İnşaallah istediğiniz gibi bir araç bulur ve alırsınız. Ama tavsiyem, bir kaç tane temiz 159 u görmeye gidin..

evet 159 favorilerim arasına girdi. ancak kafamı kurcalayan bazı şeyler var. dizelmi almak lazım benzinlimi. yakıt durumları nedir. servisi nasıl oluyor. 2. eli sağlammı gibi. ve en fazla ne kadar bütçe ayırmak lazım.