Deri döşeme arzusu...

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Deri döşeme arzusu...

kenangokhan link' Alıntı:
... babam inip binerken elinde anahtar parmağında yüzük falan hiç dikkat etmiyor, 4-5 yerinde çizik var, adama desem ki dikkat et çiziyorsun, diyecek bana al arabanı başına çal :D ...

Doğru söylüyor al başına çal ondan sonra :D Yalnız yine de nazik biriymiş, al başına çal derse sıkıntı yok. Karadenizli arkadaşlar beni anlayacaktır  biz babamıza böyle desek ''la s...tırma şimdi arabanın döşemelerine.'''den başlayan ifadelerle... :D :D

Yine de onun tek lafına, bir gülüşüne feda etmezsem, Allah araç yüzü göstermesin...

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet bizim de hanımın takıları şaldır şuldur o yüzden çizdi zaten. :mad:

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Yine de onun tek lafına, bir gülüşüne feda etmezsem, Allah araç yüzü göstermesin...

Keşke babam yaşasaydı da koltuklarımı paramparça etseydi...  :(

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 2012 ağustos çıkışlı, kapı içindeki gri kaplama(yolcu tarafı) dökülmeye başlamıştı, arabaya binenler bir senelik arabada bu ne iş falan demeye başlayınca ben de soluğu serviste aldım. garanti işlerine bakan arkadaş baktı etti tamam garantiden değişir dedi ve ben de kayıt oluşturup döndüm. bir hafta sonra aradılar parça geldi diye gittim meğer sadece o kapak var ya arada vidaları örten o gelmiş walll ben de kızdım tabi sonra başka biri geldi sanırım servis müdürü baktı, siz dedi buna kimyasal sürmüşsünüz (torpido parlatıcılar falan) yok dedim ben arabamı kendim yıkıyorum ve nemli bezle silerim içini... biraz direttim öfkelendim sonra tamam dediler meğer o parça tüm kapı içi döşemesi imiş. sonra kapı döşemesi geldi bir hafta sonra değiştirdiler. fakat şimdi benim tarafımda da atmalar başladı küçük küçük, bu kadar basit bir boya kullanmışlar işte...

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu işe bir çözüm getirsek, kendi uygulamamız ile :) Yokmu orayı düzelten değiştiren biri forumda bi aydınlatsın bizi.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dikkat ediyorum da bu kapı içindeki gri tutma yerindeki deformasyon genellikle Edition paket olan araçlarda oluyor.

Edition dışında, böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba? Merak ettim