Deri döşeme arzusu...

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malum bizim araçlarda Cosmo dışında kalan modellerde özellikle kapı içi kaplamalar likralı kumaş tarzı çalakalem bir malzeme ile kaplanmış, dikkatsiz kullanımlarda kadın çorabı gibi kaçmakta.
Koltuk kumaşlarıda zamanla toz ve kir biriktirmekte. Benimde aklıma neden olmasın diyerek deri döşeme fikri iyicene içime çöktü bu günlerde.
Malum örnek teşkil edecek yerin linki: http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=525 buradan fiyatlarınıda bulabileceginiz bir site. Benim favorim 3) Alman Suni Deri + Alcantara ile Döşeme
Koltuklarda orta dilimli/desenli bölümlerin Alcantara ile, yan bölümlerin, Başlıkların, Kapı içi orta kumaş bölümlerin ve varsa kumaş kaplı ön kol dayamanın İthal Suni Deri ile Kaplanması 1.423 TL olan versiyon, sizce değer mi?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Deri döşeme arzusu...

Valla göze hoş görünüyor, denemeye değer gibi.

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapı kol dayama kenarları benimde çorap kaçması gibi oldu. özellikle ön yolcu tarafı.  daha 5 aylık araba

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Oraların kumaş malzemesi benim de hoşuma gitmiyor açıkçası. Bir sıkıntısı yok ama görsel olarak çok daha iyi şeyler yapılabilir oralara.

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha dün elimdeki sert bir şeyin dokanmasıyla ile sag kapi döşemesinin kol dayama kısmının üstüne gelen kısmı azcık cırtladı, daha tamir işlemlerim başlamadı ama bu kadar mı olur ya.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thehunturk link' Alıntı:
kapı kol dayama kenarları benimde çorap kaçması gibi oldu. özellikle ön yolcu tarafı.  daha 5 aylık araba

Aynı dert bende de var malesef :( Ayrıca kapı kolundaki gri kaplama da soyuluyor

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Aynı dert bende de var malesef :( Ayrıca kapı kolundaki gri kaplama da soyuluyor

Kapı kolundaki gri kaplamadan ben de şikayetçiyim ya, çok dikkat ederim iner binerken. Özellikle şöför tarafında 2 tane 1er cm~ boyunda çizikler var... Gözüme takılıyor.

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte üzerindeki hafif koyu girimsi boyalı parça parça dökülmüş o gri parçayı yerinden söküp üstünü indirim kartlarından bir tanesinin kenarıyla resmen sürte sürte yolup yerine takarken oldu.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendeki deri döşemeler hala sorunsuz ancak aracı hor kullanmıyorum ve arada deri bakımı yapıyorum. Gene de kot pantolon ve ceketlerimin metal aksamları sürücü koltuğunun sırtlık kısmının yan tarafında 2-3mm çapında zedelenmelere neden olmuş.

Bence kaliteli deri + işçiliği yapabilen mekanlar araçların standart döşemelerinden daha iyisini yapabilirler, tabi gidip yerinde görmeli önce.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Kapı kolundaki gri kaplamadan ben de şikayetçiyim ya, çok dikkat ederim iner binerken. Özellikle şöför tarafında 2 tane 1er cm~ boyunda çizikler var... Gözüme takılıyor.

bende o konuda titizimdir ama babam inip binerken elinde anahtar parmağında yüzük falan hiç dikkat etmiyor, 4-5 yerinde çizik var, adama desem ki dikkat et çiziyorsun, diyecek bana al arabanı başına çal :D öyle ...tan bi durum işte