daha düşük fiyat alabilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: daha düşük fiyat alabilen var mı?

o değil de sürekli beyaz sedan görüyorum.bu arabaya beyaz hakkaten çok yakışıyor.beyaz gören beyaz alıyor  special_Yeah

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astreoid griye karar verdim gibi rengi bilmeyenler için tenik grinin sedefli versiyonu gibi zaten katalog rengi, bu arada beyaz araç buldum sadece istanbulda hazır stok 4 tane var:)

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
o değil de sürekli beyaz sedan görüyorum.bu arabaya beyaz hakkaten çok yakışıyor.beyaz gören beyaz alıyor  special_Yeah

Kesinlikle katılıyorum çok arada kaldım zaten

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş selamlar bende 1,3 j kasa sedan bakıyorum sport için 52,900 den aşağı fiyat bulamadım istanbul ve çevresinde  bayilerde her gün arıyo gel verelim araç kalmadı bu fiyata diye, çok merak ettim vede ilgilendim aldığınız fiyatla. bölge mevkii belli mi acaba. reklam yapmadan paylaşabilirmisin acaba. teşekürler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kemalyigit link' Alıntı:
kardeş selamlar bende 1,3 j kasa sedan bakıyorum sport için 52,900 den aşağı fiyat bulamadım istanbul ve çevresinde  bayilerde her gün arıyo gel verelim araç kalmadı bu fiyata diye, çok merak ettim vede ilgilendim aldığınız fiyatla. bölge mevkii belli mi acaba. reklam yapmadan paylaşabilirmisin acaba. teşekürler.
hangi rengini size veriyorlar.Beyazlar peynir ekmek gibi alıcı buluyor ama diğerleri daha az satılıyor.Siyah da arabaya yakışıyor ama kahverengi gibi size elde kalan kötü bir rengi mi öneriyorlar yoksa beyaz mı?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar erzuruma yaklaşmayın derim direkt liste fiyatı veriyorlar
1.3 dizel hb sport =55800 çekiyolar NAVİ atarsak 58200 bunu da 57000'e bırakırız dediler bende siz bu işi bırakın dedim  dancee

aydın ve antalya da navisiz 51900  14alkiss

DİKKAT  capo bu arada 2013 fiyatıdır

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra J HB 1.3 cdti sport model araç almayı planlıyorum.. neredeyse aklıma gelen tüm bayileri aradım 2013 modeller gelmeye başlamış ve hepsi aynı fiyatı veriyorlar 53.400 TL .. acaba aranızda daha düşük teklif alan varmı bayi isminide verirse

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
hangi rengini size veriyorlar.Beyazlar peynir ekmek gibi alıcı buluyor ama diğerleri daha az satılıyor.Siyah da arabaya yakışıyor ama kahverengi gibi size elde kalan kötü bir rengi mi öneriyorlar yoksa beyaz mı?

yok kardeş öle bi renk durumu yok, tercih sana kalmış, ancak fazlada renk seçeneği yok...

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni astra sedan 1.4 140 cosmo +sunroff manuel için 52.500 fiyat aldım. ilgilenen arkadaşlara duyurulur. kendi aracımıda özel fiyatla almıştım. ilgilenen arkadaşlar pm atabilir.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy6767 link' Alıntı:
Astra J HB 1.3 cdti sport model araç almayı planlıyorum.. neredeyse aklıma gelen tüm bayileri aradım 2013 modeller gelmeye başlamış ve hepsi aynı fiyatı veriyorlar 53.400 TL .. acaba aranızda daha düşük teklif alan varmı bayi isminide verirse

bir üst mesasjıma bakarsanız aradığınız bilgi var.
aydın - antalya - samsun da 52000 e bulabilirsiniz 1400tl karınız olur buda 6000km yapar aşağı yukarı ya da az bi fark verirsiniz navi neredeyse bedavaya gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...