daha düşük fiyat alabilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: daha düşük fiyat alabilen var mı?

ozgun88 link' Alıntı:
bir üst mesasjıma bakarsanız aradığınız bilgi var.
aydın - antalya - samsun da 52000 e bulabilirsiniz 1400tl karınız olur buda 6000km yapar aşağı yukarı ya da az bi fark verirsiniz navi neredeyse bedavaya gelir
thnxx teşekkürler öncelikle.. 52000 TL'ye sigorta+plaka+MTV dahil değilmiş fiyat o yüzden uygun.. sigorta+plaka+MTV  masrafı yaklaşık 900TL civarında tutuyormuş.. 

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolsunlar yanında boya ve karter koruma hediyeside verdiler bana ve baya bi karım oldu ikisini birden alamasanızda birini muhakkak hediye ederler diye düşünüyorum

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dizellerın karter koruması yeterlı bence de değiştirmeye gerek yok onun yerıne orjınal paspas almak daha mantıklı

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kartel koruma bildiğim kadarıyla (yanılıyor olabilirim) Orjinalin de dizel olsun benzinli olsun fabrika tarafından takılmıyor. Sebebi ise can güvenliği, çarpışma anında moturun bağlantı takozlarından kopup aşağı ya doğru düşmesini sağlamak, böylece yolcu kabine olan zararı minimuma indirgemek, özellikle 2005 yılından sonra üretilen tüm amerika da ve avrupa da araç üreticileri buna çok dikkat ediyor.

drefni

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sport sedan dizel+ navi 600 54.500 e aldım. pahalı mı olmuş:)?

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Arkadaşlar kartel koruma bildiğim kadarıyla (yanılıyor olabilirim) Orjinalin de dizel olsun benzinli olsun fabrika tarafından takılmıyor. Sebebi ise can güvenliği, çarpışma anında moturun bağlantı takozlarından kopup aşağı ya doğru düşmesini sağlamak, böylece yolcu kabine olan zararı minimuma indirgemek, özellikle 2005 yılından sonra üretilen tüm amerika da ve avrupa da araç üreticileri buna çok dikkat ediyor.
Benzinlilerde yok ama dizellerde plastik var. Servis de bilmiyormuş hatta karter koruma takmak icin kaldırdıklarında farketmişler. Bana sordular değiştirelim mi diye. Tamponun felan sökülmesi lazimmis. Kalsın dedim.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizel hb sport paket + cyclone + 6 aylık bandrol + trafik sigortası + plaka işlemleri + boya koruma ve kartel koruma hediye = 53.400

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

51.100tl den iki tane sport sedan dizel aldık, tabii bu fiyatlar iki tane aldığımız için filo indirimili fiyatlar.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
Plastik koruma başımıza iş açarmı acaba ileride.

Tam tersi güvenlik açısından plastik karter koruma daha güvenlidir. (Kaza anında motorun rahat inmesi için)...

Yalnız benim aracımda plastik de olsa karter koruma hiç gelmedi neden acaba?? (2012 1.3)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...