Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Onur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Onur bey
Aramıza hoşgeldiniz
Microfon dikiz aynasının üstünde tavan döşemesinden sarkacak şekilde monte ediliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Sanki çok güzel bir görüntü olmayacak gibi hissettirdi. Ancak arabamda arka park sensörü olmadığı için geri görüşlü hatta on tarafta da bir kameralı navigasyon sistemi arıyorum. Bu markanın farklı modelleri var mı

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Sanki çok güzel bir görüntü olmayacak gibi hissettirdi. Ancak arabamda arka park sensörü olmadığı için geri görüşlü hatta on tarafta da bir kameralı navigasyon sistemi arıyorum. Bu markanın farklı modelleri var mı

Bende cyclone var ama bi sıra popüler olan necvox piyasada da bir çok benzer marka var Bence bulunduğunuz yerde olan ve servisi olan marka en iyisi. [emoji3]

Onur07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende cyclone var ama bi sıra popüler olan necvox piyasada da bir çok benzer marka var Bence bulunduğunuz yerde olan ve servisi olan marka en iyisi. [emoji3]

:) sıkıntı şu ki bulunduğum yerde servisi olan yok internetten alıp bir yere taktiracagim :)

cemkuleyin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,

Benim 2011 model Astra J Cosmo aracım var. Bu aracımda cyclone marka navigasyon var. Fakat sorunlarım bulunuyor. Aracımı 2.el aldım. Bu yüzden cihaz ile az bilgim bulunuyor.

• Cihazımın içerisinde 2 farklı navigasyon bulunuyor İGO ve InfoNav hangisi daha iyidir ve eski versiyonları elimde var nasıl güncelleyebilirim?
  • Cihazımda usb ile video izlemek istiyorum fakat hata veriyor?
  • Cihaz arayüzünü değiştirme şansımız bulunuyor mu? Renk resim vesaire?
Teşekkürler,

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba Cem bey; Hoşgeldiniz ,

- Öncelikle İnfonav ---- "http://www.cyclone.com.tr/destek.asp" adresinden güncellebilir diye biliyorum.
- İgo güncelemesini de internetten araştırın iserseniz. fakat iyisini biraz kullanarak siz karar verebilirsiniz.
- Usb yi torpidodaki girişe takıp Menü\Dosyalar şeklinde istediğiniz videoyu açın (format uygun ise açacaktır)

lord276

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yeni astra h 2010 sedan 111.yıl yeni bir araç aldım aracın üzerinde takılı geldi tüm işlemleri çalışıyor herhangi bir sıkıntım yok sadece tv de sıkıntım vardı onuda çözdüm
ama ben bir değişiklik yapıp navigasyon programını igo olarak değiştirdim igo da daha stabil ve daha hızlı çalışıyor ayrıca igoda yol yönlendirmeleri saha güzel mesela eskisinde 2 ci çıkıştan cık diyodu igoda ise bir sonraki kavşaktan sağa dön diyor bence daha anlaşılır

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Lord;

Hoşgeldiniz forumumuza ;

Tv deki sıkıntı ve çözüm hakkında görüş ve yorumlarınızı alabilirmiyiz.

lord276

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tv de ki sıkıntı şöyleydi belediye yayını yapan merkezin 100 mt yakınına dahi gitsem tv ekranında kanallar çıkmıyordu sonradan kurcalarken çözdüm çözümüde
cihazda önce tv yi açıyoruz ve açtıktan sonra ekrana herhangi bir yere tıkladığımızda tv için gerekli butonlar çıkıyor sol alt köşede scan btonuna tıklayıp bütün frekansları otomatik taratıyoruz işte asıl kuşku burada çıkıyor kanallar hala karıncalı gibi görünüyordu sonradan öğrendimki bu tür belediye yayını dediğimiz yayınlarda ses ile eş zamanlı gönderildiği için görüntü ses ayarı ile görüntü aynı bandtta olması gerekiyormuş bu nedenlede görüntüyü netleştirmek için az da olsa çeken bir kanal bulduğumuzda yine ekranın herhangi bir yerine tıkladığımızda daha önceki çıkan menüyü yine acıyoruz ve oradan sound tuşuna basarak ses ayarını değiştiriyoruz uygun ses ayarını bulduğunuzda hem sesin hemde görüntünün düzeldiğini göreceksiniz yine aklınıza takılan bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım
saygılarımla
bu arada hoşbulduk aranızda olmak gurur verici olduğunu da belirtmek isterim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
tv de ki sıkıntı şöyleydi belediye yayını yapan merkezin 100 mt yakınına dahi gitsem tv ekranında kanallar çıkmıyordu sonradan kurcalarken çözdüm çözümüde
cihazda önce tv yi açıyoruz ve açtıktan sonra ekrana herhangi bir yere tıkladığımızda tv için gerekli butonlar çıkıyor sol alt köşede scan btonuna tıklayıp bütün frekansları otomatik taratıyoruz işte asıl kuşku burada çıkıyor kanallar hala karıncalı gibi görünüyordu sonradan öğrendimki bu tür belediye yayını dediğimiz yayınlarda ses ile eş zamanlı gönderildiği için görüntü ses ayarı ile görüntü aynı bandtta olması gerekiyormuş bu nedenlede görüntüyü netleştirmek için az da olsa çeken bir kanal bulduğumuzda yine ekranın herhangi bir yerine tıkladığımızda daha önceki çıkan menüyü yine acıyoruz ve oradan sound tuşuna basarak ses ayarını değiştiriyoruz uygun ses ayarını bulduğunuzda hem sesin hemde görüntünün düzeldiğini göreceksiniz yine aklınıza takılan bir konu olursa yardımcı olmaya çalışırım
saygılarımla
bu arada hoşbulduk aranızda olmak gurur verici olduğunu da belirtmek isterim

Aramıza hoşgeldiniz tekrardan. Bende bir türlü kanalları düzgün çektirememiştim. En kısa sürede deneyeceğim bunu.

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
upload_2016-12-4_10-57-53.png

astra h için şu resimdeki ürünü aldım montajını kendim yapabilirmiyim yada nerede yaptırabilirim nasıl bir fiyata yaparlar?