Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
merhabalar. Aynı sorun bende de var. astra j 2014 1.6 dizel aracımda cyclone ses ve görüntü sistemi var fakat sorunlarım şunlar;
1-aux dan müzik dinleyemiyorum. Telefonu kabloyla bağlıyorum teyp in aux tuşuna basıyorum değişen hiç birşey olmuyor.
2-usb den müzik dinleyemiyorum. 3 tane usb çıkışı var hepsinde denedim ama hiç biri sesi araca vermiyor(ama telefon şarj oluyor hatta dıt diye bağlanma sesi de geliyor)
3- bluetooth olarak ta sadece telefon görüşmelerini yapabiliyorum onun haricinde müzik sesini araca veremiyorum.
4- navigasyon kullanamıyorum. Açıyorum ama hata veriyor.

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhaba üzeyir bey siz yazılım versiyonunu resmini çekip atın bende tüm opel modellerinin yazılımları var
Navigasyon yazılımda var full çalışan
Navigasyon seçenekler de sistemde versiyon ve seri no yazar onun resmini atın ona göre yazılımı size yollarım format atar 10 dakikalık iş

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba üzeyir bey siz yazılım versiyonunu resmini çekip atın bende tüm opel modellerinin yazılımları var
Navigasyon seçenekler de sistemde versiyon ve seri no yazar onun resmini atın ona göre yazılımı size yollarım format atar 10 dakikalık iş

Tamam atıyorum hemen. Bende bluetooth, aux hiç birşey çalışmadığı için ben sistemi tamamen güncellemek istiyorum. Yani navi olmasa da aux, bluetooth veya usb den müzik dinleyebilsem benim için kafidir.

image.jpg

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
image8c30d0b9f029201b.jpg

Arkadaşlar teybi kurcalarken buldum belki benim gibi bulamayan varsa diye diğer arkadaşlara yardımcı olması için paylaşıyorum. Bluetooth ile bağlandığınızda bluetooth menüsüne gelin ve resimde gördüğünüz mobil oynatıcıya tıkladığınızda telefonunuzda çalan müziği arabanızda dinleyebilirsiniz.

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş

Screenshot_20190507-233048_Gmail.jpg
4d
Tamam atıyorum hemen. Bende bluetooth, aux hiç birşey çalışmadığı için ben sistemi tamamen güncellemek istiyorum. Yani navi olmasa da aux, bluetooth veya usb den müzik dinleyebilsem benim için kafidir.

image.jpg
CN-A6-G-BC8-VIN-U1-256-V1.40_with_Format bu dosya var sizin araca uyar
EN-PRIMA-TMC-256-V1.80 bu
EN-PRIMA-TMC-256-V1.74
EN-PRIMA-XVGA-256-V1.71

20190211_222023.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Screenshot_20190507-233048_Gmail.jpg
4d

CN-A6-G-BC8-VIN-U1-256-V1.40_with_Format bu dosya var sizin araca uyar
EN-PRIMA-TMC-256-V1.80 bu
EN-PRIMA-TMC-256-V1.74
EN-PRIMA-XVGA-256-V1.71

20190211_222023.jpg

Nasıl yapıcam hocam size zahmet anlatabilir misiniz? Nerden indireceğim ve nasıl yükleyeceğim

üzeyir1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Eve gidince denicem bunları. Ama bu sadece navigasyon güncellemesimi yoksa komple sistem güncellemesimi?

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Eve gidince denicem bunları. Ama bu sadece navigasyon güncellemesimi yoksa komple sistem güncellemesimi?
merhaba bu aracın multimedia sına format yani flas atıyor
birde sizin araç CD KAÇ
Navigasyon istiyorsanız 2019 nisan güncellemesi yapılmıs igo var size atarım

20190210_232051.jpg

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende nand flasla d2280 dosyaları var sorun çıkarsa yazarsınız.
üzeyir bey sizin sd kart dışardamı yoksa gögüsün içindemi çünkü sd kartsız format atamasınız
navigasyon isyiyorsanız onuda atarım
dikkat yedek almada sakın format atmayın