cyclone nin usb sini kullanırken ses cıkmıyor

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone navigasyonumdan bir süredir ses cıkmıyor önceden izlediğim dvd film ve mp3 lerimde sorunsuz calısırken suanda ses alamıyorum sadece görüntü var ve araç çalıstıktan uzun süre sonra calısmaya baslıyor herkeste böyle mi ??

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone nin usb sini kullanırken ses cıkmıyor

Bende bu sekilde degil.Isterseniz bir gosterin,gerekirse degistirsinler cunku normal degil bahsettiginiz durum.

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet normal değil arabayı aldığımız hafta sorun yoktu 1 hafta sonra geç açılmaya basladı suan ses cıkmıyor daha 1 ayını doldurmadı araba geri  görüs kamerası sorunluydu onuda daha takmadılar salı yada carsamba onu taktırmaya gidicem bugünde ilgiden memnunmusunuz diye aradılar bu sorunumuda dile getirdim müsteri temsilcisi kamerayı takarken ilgileniceklerini söylediler

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bazen sorunlu cikabiliyor ama problem degil degistirirler yeni bir urun ile cunku garantisi var.Birde gercekten bilen kisinin takmasi ve ilgilenmesi gerekir ki tam verim alinsin bu cihazlardan.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
cihazda montajdan kaynaklı bazı problemlerle karşılaşabiliyorsunuz
bazen problemli cihazlar takılabiliyor, eğer cihazınızın sorunlu olduğunu düşünüyorsanız
yenisi ile değiştirtin, daha sonradan problem yaşamayın
ben de cyclone kullanıyorum ama bu problemlerle hiç karşılaşmadım...

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu cihazın sorunlu olduğunu düşünüyorum ve suan düzeltseler bile ilerde tekrar sorun çıkarabilir gibi ben bu cihazı aracın üstünde aldım yani bayiide baglandı eminim bilir kişi bağlamıstır orada da benim bu cihazın şimdilik sorunu hal olsa bile değiştirme şansım varmı tekrar sorun yaşatıcağını dile getirip