cyclone ile klip film seyretme işkencesi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone ile klip film seyretme işkencesi

Siz cyclone hangi servisten ne kadara taktirdiniz

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burada yazilan rakamlardan baya asagi fiyat veremem soz verdigim icin hatta yaninda karter muhafazada aldim servis ismi de vermem 1800 liradan asagi almaya calisiniz benden soylemesi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evo link' Alıntı:
Burada yazilan rakamlardan baya asagi fiyat veremem soz verdigim icin hatta yaninda karter muhafazada aldim servis ismi de vermem 1800 liradan asagi almaya calisiniz benden soylemesi
Zaten biz istanbuldayiz yani ucuzda olsa izmire gidemeyiz
O zaman sizin montajda problem var muhtemelen
Bende dediginiz rakamlarin altina taktirdim

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ah ah opel servisler opel e ait olmayan (orjinal olmayan yani) bu cihazları meşru edip aracınıza takıyor ve de fahiş fiyatlara bizde arkasından aracıma uyum göstermiyor şu arıza bu arıza diye yakınıyoruz.

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
ah ah opel servisler opel e ait olmayan (orjinal olmayan yani) bu cihazları meşru edip aracınıza takıyor ve de fahiş fiyatlara bizde arkasından aracıma uyum göstermiyor şu arıza bu arıza diye yakınıyoruz.

Valla ben cihazi alirken konuyu açtiğimda da söylediğim gibi far konusunu bana aktarildi onu bilerek aldim yoksa 10 kere iadenin kralı olurdu  cooll bana satan kişi beni iyi tanir ve neler yapabileceğim bilir ama bu çıkan şase sesi ve beraberinde geri vitesteki takir takir beraberinde ki şase sesi ve klima üflemesi anlaşma da olmayan hususlar ondan dolayı bunların giderilmesi gerekiyor bir kere cihaz yenisi ile değiştirildi olmadı şimdi bakalım Erhan beyin yöntemleri denecek ki bence onu da burada ki servisi yaptı

Sağolsun Erhan bey sabah maile cevap verdi arkasindan yazdığıma da cevap vermiş az önce okudum soketin içinde bulunan ses çıkışını aux girerek mp3 player tarzinda bir yöntem ile şikayetlerin ortadan kalkacağını söylüyor tahminimce onuda servisi yapti degişen bir şey olmadı yarın kendisi ile telefonla görüşeceğim.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlısı inş. sorunsuz kullanırsınız umarım  ;)

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım sorunun çözüle bildimi konu eski ama bende Navimaster taktırdım aynı sorunu yaşıyorum çözüm ne yaptığını merak ettim açıkcası

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okannacar link' Alıntı:
Arkadaşım sorunun çözüle bildimi konu eski ama bende Navimaster taktırdım aynı sorunu yaşıyorum çözüm ne yaptığını merak ettim açıkcası
Araciniz muhtemelen cosmo Cyclone yeni gelistirdigi kabloyla cizirti olayini giderdi.
Navimastir nasildir bilmiyorum
Araya anfilerdeki gibi parazit kesici koyarlarsa ses tam kesilmiyor ve cihazin cikis sesi azaliyor. Tavsiye etmem.