Cyclone Hk.

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam. Ben de aranıza ikinci el 2014 astra sedan 1.4 T A/S Cosmo alarak katıldım. Aracı aldığım kişi cyclone navigasyon sistemi taktırmış. Aşağı yukarı sistemi çözdüm. Ancak bir iki sorum var, onları sormak istiyorum.
1. Müzik CD'si taktığımda mavi DVD ekranı çıkıyor ve o arayüzden müzik dinleyebiliyorum. Torpido gözünde bulunan Flash bellek girişini kullandığım zaman ise normal "müzik" butonuna basıp USB seçeneğini seçtiğimde müzikleri o arayüz ekranından dinleyebiliyorum. Mavi DVD ekranı hiç hoş değil. Çok basit ve gece iğrenç bir görüntüsü var. CD'de bulunan müzikleri DVD ekranı haricinde başka türlü nasıl dinleyebilirim.
2. Flash bellek kullandığımda müzik kalitesi, CD'ye oranla bariz şekilde kötü. Bu durum için herhangi bir ayar var mıdır?

umarım anlaşılır olmuştur. Herkese kazasız belasız sürüşler.

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Hk.

yanıtlar konusunda ben de meraktayım, tüm marka ve model oem cihazlarda var mı acaba böyle sıkıntılar?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle  welllcommee

Lutfen linkte kendinizi tanitirmisiniz.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0

1- Cd-Dvd arayuzunu degistiremezsiniz.
2- Usb yuklediginiz muzikleri yuzsek kalite olarak indirerek yukleyin. Cd ile arasinda cok asiri bi ses kalite farki yok cunku normalde.

Veya ayardanda olabilir.
Radyo -cd-usb  icin bas-tiz  ayarlarini farkli farkli yapilabiliyor.
Kontrol edin.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Cyclone Hk.

B֜LENT link' Alıntı:
֖ncelikle  welllcommee

Lutfen linkte kendinizi tanitirmisiniz.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0

1- Cd-Dvd arayuzunu degistiremezsiniz.
2- Usb yuklediginiz muzikleri yuzsek kalite olarak indirerek yukleyin. Cd ile arasinda cok asiri bi ses kalite farki yok cunku normalde.

Veya ayardanda olabilir.
Radyo -cd-usb  icin bas-tiz  ayarlarini farkli farkli yapilabiliyor.
Kontrol edin.
+1

Tone ayarlarından USB den MP3 dinlerken Bass tiz ve fader ayarlarınızı yaparsanız sıkıntı ortadan kalkacaktır.

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanışma bölümü olduğunu bilmiyordum. Şimdi yazdım ama. :) cevaplar için teşekkür ederim. Cyclone DVD oynatma arayüzü berbat. Daha kaliteli olarak kayıt yapalım mp3'leri bakalım nolacak.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,

Hatalı bilgi verilmiş. Aracın orjinal cd romu duruyorsa dvd romu, cd rom ile değiştirdiğinizde dvd menüsü yerine aracın kendi cd menüsü çalışır. Görsel olarak daha uyumlu olur. Bununla ilgili görsel hazırlamayı düşünüyordum ancak zaman bulamadım. Eğer elinizde yoksa, eski sahibi ile iletişime geçin servis çıkan cd romu geri vermiştir.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

alize05 link' Alıntı:
tanışma bölümü olduğunu bilmiyordum. Şimdi yazdım ama. :) cevaplar için teşekkür ederim. Cyclone DVD oynatma arayüzü berbat. Daha kaliteli olarak kayıt yapalım mp3'leri bakalım nolacak.

Hocam aynı berbatlık Necvox cihazda USB müzik ekranında var çok basit duruyor.

Ama CD ekranı hoş :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Merhaba,

Hatalı bilgi verilmiş. Aracın orjinal cd romu duruyorsa dvd romu, cd rom ile değiştirdiğinizde dvd menüsü yerine aracın kendi cd menüsü çalışır. Görsel olarak daha uyumlu olur. Bununla ilgili görsel hazırlamayı düşünüyordum ancak zaman bulamadım. Eğer elinizde yoksa, eski sahibi ile iletişime geçin servis çıkan cd romu geri vermiştir.
Can senin soyledigin daha farkli birsey.
Orjinal cd rom  degismediyse dvd de izlenmezki dogal olarak.
Yani bi menu icinde kimse dvd den mahrum kalmaz. 

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Can senin soyledigin daha farkli birsey.
Orjinal cd rom  degismediyse dvd de izlenmezki dogal olarak.
Yani bi menu icinde kimse dvd den mahrum kalmaz. 

Araçta bir kez bile ne tv kullandım nede dvd. Zaten video açacak olan usbden açıyor artık. Dvd rom bence gereksiz yere mavi menüsü ile görünümü bozuyor. Eski çin malı vcd playerlar gibi. Yeni versiyon skinler bizim cihazlara da gelse ozaman biraz bişeye benzeyebilir ancak bizim cihazlara da güncelleme gelmiyor. Arkadaşında sorduğu mavi menüden hariç nasıl cd çalacağı idi.

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Merhaba,

orijinal cd-rom duruyor bagajda evet. servisle görüşelim bakalım. teşekkürler cevap için.