Crosa D bilgi ekranı konsolu

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Corsa D için GID ekran çerçevesi arıyorum.
Ebay de bakındım biraz ama hep ekran ile birlikte satıyorlar.
Türkiye de yada yurt dışında bulabileceğim bir yer yada aramak için doğru kelimeler, bilen var mı ? :)

emre.eksioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende araştırıyorum, forum da bakındım daha önceden bazıları getirtmiş sanırım. Ebay'ı taradım resmen ama bulamadım, yurtdışındaki arkadaşlara sorduruyorum. Bir gelişme kaydedersem haber veririm. Benim kafamdaki gid yada cid ekran + yol bilgisayarı şeklinde. Ama tabi sadece ekran bulmakla iş bitmiyor aynı zamanda üst kapağı da ayarlamak gerekiyor.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende araştırıyorum, forum da bakındım daha önceden bazıları getirtmiş sanırım. Ebay'ı taradım resmen ama bulamadım, yurtdışındaki arkadaşlara sorduruyorum. Bir gelişme kaydedersem haber veririm. Benim kafamdaki gid yada cid ekran + yol bilgisayarı şeklinde. Ama tabi sadece ekran bulmakla iş bitmiyor aynı zamanda üst kapağı da ayarlamak gerekiyor.

Bana sadece kapak kısmı gerekli.

$T2eC16JHJHoE9n3Kd6iyBRi-++ZTb!~~60_58.JPG

emre.eksioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapak kısmını yerim ben bunu böyle komple ekranla alırsam aktif hale getirebiliyor muyuz ki?

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...sa-d-orijinal-yol-bilgisayari-134319836/detay

forumda okudum ama bu forum mu bilmiyorum ama tech2 diye bir yazılım ile bazı özellikler aktif hale geliyormuş. O arkadaşlar arabalarına takmışlar. Ben corsa sport a takmak istiyorum bu ekran, üst kapağı, ve de göstergede de yol bilgisayarının ön hız göstergesi olan bir versiyonu var. Yapmışken yol bilgisayarı ile aktif olsun.

Bu arada yurtdışındaki sitelerde yaptığınız aramalarda opel Corsa D Gid Screen yerine vauxhall corsa d gibi de aramalarda sanki daha fazla sonuç çıkıyor.