Çözülemeyen Sağa çekme

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
+Şaşeyi ön için ölçtürdüyseniz, arka içinde ölçtürün.

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın çekmesinin aşınmış lastik ve lastik hava basıncı ile nasıl bir ilgisi var. Kimi araç aşınmış lastik tarafına kimi ise diğer tarafa diyiyor. Hava basıncıda aynı şekilde, kimisi basıncı yüksek tarafa kimisi diğer tarafa diyiyor. Sizlerden Bu yorumlara son noktayı koyacak bir bilgi istiyorum. Benim ön iki lastiğin genel durumu iyi ama özellikle sol ön sağa göre biraz daha fazla aşınmış durumda.

@li58

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracın çekmesinin aşınmış lastik ve lastik hava basıncı ile nasıl bir ilgisi var. Kimi araç aşınmış lastik tarafına kimi ise diğer tarafa diyiyor. Hava basıncıda aynı şekilde, kimisi basıncı yüksek tarafa kimisi diğer tarafa diyiyor. Sizlerden Bu yorumlara sorn noktayı koyacak bir bilgi istiyorum. Benim ön iki lastiğin genel durumu iyi ama özellikle sol ön sağa göre biraz daha fazla aşınmış durumda.

Lastigin taban kısmı önemli dis derinliginden önemli taban bozuk yamuk dönüyorsa ondan da yapar lastikci lastigin taban kısmını kontrol ettimi

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikçi tabana bir şey demedi lastikler dıştan aşınmış dedi

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerin aşınma durumu ile hava basınç farklılıklarının çekmeye etkisi konusunda;

araç daha çok aşınmış ön lastik tarafına çeker.
araç havası inik lastik tarafına çeker.

ifadeleri doğru mu?