Cosmo Araca Sport Direksiyonu

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hafta içi Opel servisindeyken galerideki araçlara baktım. Sport donanımda sunulan spor deri direksiyon simidi çok hoşuma gitti. Cosmoya göre biraz daha etli ve yumuşak. Cosmo direksiyonu BMC Leyland gibi  okkk. Acaba direksiyon simidini değiştirmek mümkün müdür. Airbag ve tuş takımlarında Sport ve Cosmo arasında fark var mıdır? ևıkma direksiyon fiyatı nedir?

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo Araca Sport Direksiyonu

evgin link' Alıntı:
Arkadaşlar hafta içi Opel servisindeyken galerideki araçlara baktım. Sport donanımda sunulan spor deri direksiyon simidi çok hoşuma gitti. Cosmoya göre biraz daha etli ve yumuşak. Cosmo direksiyonu BMC Leyland gibi  okkk. Acaba direksiyon simidini değiştirmek mümkün müdür. Airbag ve tuş takımlarında Sport ve Cosmo arasında fark var mıdır? ևıkma direksiyon fiyatı nedir?
Değiştirebilirsiniz, hiç bir sorun olmaz. Sıfırı baya pahalı, 2000 tl ye yakın. ևıkmalarda hatasız olanları 1000 tl civarındaymış. Bende çok istiyorum sport direksiyonu, ama 1000 tl çok fazla geliyor açıkçası. Bu arada eğer sport direksiyonu alırsanız, cosmo direksiyonunuza şimdiden talibim  ;D

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Tuşsuz boş direksiyon için İstanbul İkitelli'de 500 TL fiyat almıştım. Direksiyon sıfır ayarındaydı.

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Değiştirebilirsiniz, hiç bir sorun olmaz. Sıfırı baya pahalı, 2000 tl ye yakın. ևıkmalarda hatasız olanları 1000 tl civarındaymış. Bende çok istiyorum sport direksiyonu, ama 1000 tl çok fazla geliyor açıkçası. Bu arada eğer sport direksiyonu alırsanız, cosmo direksiyonunuza şimdiden talibim  ;D

ևok ciddi manada düşünüyorum. boş cosmo direksiyon simidine teklifiniz nedir? Aracım 10400 km'de. Cosmo direksiyonu editiondan farklı mı

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evgin link' Alıntı:
Çok ciddi manada düşünüyorum. boş cosmo direksiyon simidine teklifiniz nedir? Aracım 10400 km'de. Cosmo direksiyonu editiondan farklı mı
Tuş olarak farklı değil ama edition deri kaplı değil malesef. Fiyat olarak 300 tl verebilirim (direksiyonda yıpranma yoksa)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bugün cosmodaki direksiyonu inceledim serviste. Gerçekten güzel duruyor :)

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Tuş olarak farklı değil ama edition deri kaplı değil malesef. Fiyat olarak 300 tl verebilirim (direksiyonda yıpranma yoksa)

ohoo öldürdünüz direksiyonu :) 400'e el sıkışalım.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamamdır  dancee