CoRsA TEAM

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm :)
Arayı epey açtım ya :) ama çalışma çok yoğun :)
N var ne yok i̇yimisiniz?
Kara jantlılar vazgeçin artık şu arayıştan ya :) ben alıcam size jant tamam yaaa :)

Merthan abi maske yazmışsın ben alıcam alıcam da bi evin yolunu bulsam çok iyi olacak sen alma ben alıcam sana :)
Yine gelirim kendinize iyi davranın :)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam,

2003 corsa c, klima açıkken sağ paspas ıslanıyor, sanırım tahliye tıkanmış. En kısa tamir yolu nedir?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydınlar herkeslere, Caner arayı bu kadar açma birader, özlettin kendini. :)

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm :)
Arayı epey açtım ya :) ama çalışma çok yoğun :)
N var ne yok i̇yimisiniz?
Kara jantlılar vazgeçin artık şu arayıştan ya :) ben alıcam size jant tamam yaaa :)

Merthan abi maske yazmışsın ben alıcam alıcam da bi evin yolunu bulsam çok iyi olacak sen alma ben alıcam sana :)
Yine gelirim kendinize iyi davranın :)
janer yeni işin hayırlı uğurlu olsun ortak, Allah utandırmasın.janttan evvel bize senin gibi bir ar-ge elemanı lazım, öncelikle kendine bir akıllı telefon al, iş hayatındada teamdan uzak kalmamış olursun böylelikle:).

Arkadaşlar selam,

2003 corsa c, klima açıkken sağ paspas ıslanıyor, sanırım tahliye tıkanmış. En kısa tamir yolu nedir?
benim araçtada klimayı ilk çalıştırdığım 3-4 dk boyunca ızgaraların olduğu bölümden içeriye nemli bir hava ile rutubet kokusu geliyor.sebebi ne olabilir umarım klimamda bi bozukluk yoktur.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa ortak bu sana gelsin, güzel bir parçaymış, marşbiyeller senin aracınkinden :).

HHL8Lzb.jpg

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
corsa gsi vardı ya gördüğüm geçen gün, cumartesi tekrar gördüm, aracı muayneye soktum muayneside yapıldı,
1 tane kadın kullanıyordu 40 yaşlarında direksiyon kucağında koltuğu çok öne çekmiş :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa gsi vardı ya gördüğüm geçen gün, cumartesi tekrar gördüm, aracı muayneye soktum muayneside yapıldı,
1 tane kadın kullanıyordu 40 yaşlarında direksiyon kucağında koltuğu çok öne çekmiş :)

GTA daki gibi açacan kapıyı atacan aşağıya kadını, devam edip gidecen yoluna. :D