CoRsA TEAM

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ya bende girmeyeyim girmeyeyim diyorum ama şeytan dürtüyo dayanamıyorum. akşam akşam moral motivasyon koymadı:D.

ortak kapı diregi siyah güzel olmuş bence araçta düşünebilirsin. birde şu jantları rota grid veya derin kollu te37 yap bakalım nasıl duracak?:)

Kendi kendine moralini bozuyon ortak sen, girme bi daha bak. :D

Rota gridlerin replikaları var piyasada, çok yakışacağındanda eminim aslında, et olayı sıkıntı malesef.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi kendine moralini bozuyon ortak sen, girme bi daha bak. :D

Rota gridlerin replikaları var piyasada, çok yakışacağındanda eminim aslında, et olayı sıkıntı malesef.
rota grid türkiyedeki oto form sitesi olsun sahibinden olsun denk gelmedi bana replikalarından haberim yok açıkcası ama dediğin gibi orijinallerinin et değeri bi hayli düşük olması bizim araçlar açısından sıkıntı tabi. facedeki opel corsa türkiye sitesinden bi eleman vardı o bu problemi çözdüğünü söylüyordu, nasıl yapıldığını msj olark bilgi vermemiş ama tel bırakmıştı telden nasıl yapıldığının hakkında bilgi veririm diyordu.düşük et li yüksek ofsetli jantları araca sorunsuz takabildiğinden bahsetmişti.
Do it Yourself.

Kendin pişir, kendin ye mantığına çok paralel ortak. :D

ok.. ortak şimdi anladım:).bu olayı corsa-c.co.uk ta çok görüyorum, elemanlar kendi arabalarını kendileri yapıyorlar, lastiklere kamber falan veriyorlar, coil falan takıyolar lastikleri devirip araba krikodayken coil falan takarken poz veriyorlar.hatta işi abartıp motoru indiren elemanlar bile çok gördükçe ben imreniyorum, neden bizde böyle bir iş çıkartmayalım:).eli kulağında yakın zamanda D.I.Y düşünüyorum.birde Allah ın izni ile coilleri alabilirsek takmayı denesemmi diyorum. rot ayarı için bi sanayiye ugrarırız artıkın:D.:)
aklıma gelmişken bir D.I.Y projem var zaten ortak dodikleri mat siyah yaparken bir abimizin başlığı altında paylaşmıştım:).

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makineye bak be..
a0dj.jpg
[/IMG]

Makineye bak be.. Vol.2 amele spec (sıvacı project) :).

2ag11ck.jpg

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Arabayla Almanya' ya gidip geri dönesim var hep. Before&After :D
adamım benimde almanyaya araba ile gidesim var. eşimin ailesi orada yaşıyorlar. ama bildiğim kadarı ile arabanla gümrükten öyle çıkıp gidemiyorsun. özel belgeler filan gerekiyormuş. ehliyetin bile uyumlu olmalıymış. acaba neler gerekiyor.

1.2 Twinport, otomatik vites, D kasa kullanıcısı bir yakınım şehiriçi 24-28 kuruş arası tüketim olduğunu söyledi. Uzun yolda sakin kullanımda bir denemesinde de 19 kuruş yakmış.

EL'Corsa her yerde. :D Mesaj atacaktım ilan sahibine, kaldır fotoyu diye, unutuyorum hep, benim yerime maske imalatcısı arkadaşım göndermiş sanırım.
mustafa senin şu maskeden birtanede bana yaptırırmısın? ben senin hesaba havale yaparım sende bana kargo :) olmazı? :)

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu akşam mükemmel bir haber aldım, benim için hayatımın dönüm noktalarından biridir, Allah'ın izni ile uzak doğu van ilinden kurtuluyorum eş durumundan yakın doğu erzincan iline gidicem inşallah, tabi benim kurum yamuk yapmazsa.
:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::pon::pon::pon::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::rock:rock:rakir::rakir::bir:
1045098_205189259637624_1196084232_n.jpg

Son düzenleme:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
adamım benimde almanyaya araba ile gidesim var. eşimin ailesi orada yaşıyorlar. ama bildiğim kadarı ile arabanla gümrükten öyle çıkıp gidemiyorsun. özel belgeler filan gerekiyormuş. ehliyetin bile uyumlu olmalıymış. acaba neler gerekiyor.

Bizim ehliyetler yurt dışında 6 ay geçerli diye biliyorum...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yok öyle birşey,

kapıdan uluslararası ehliyet alacaksın 360tl yıllıktı en son sanırım, arabayada yurtdışı sigortası yaptıracaksın, gidiceğin güne göre yaptırman yeterli

Var var, her ülke de belli süreler var. Kapı da uluslararası ehliyet nasıl oluyor bilemem de, ülkenin verdiği süre bitiminde orada ders alman gerekiyor.

Arabayı yurt dışına çıkarmayı bilmiyorum ama ehliyet bu şekilde.