Corsa D Washer Jet Uygulaması

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlatabilir misin abi nasıl taktın, bunun için servise falan gitmek istemiyorum da :D Ben de düşünüyorum, memnunsan ki memnunsundur :) ilk fırsatta sipariş vermeyi düşünüyorum

Takılması çok basit muzaffer. Hiçbir yeri sokmedim hatta bi Video var youtube washer jet yazarsan astra h ye takiyorlar aynı o şekilde taktım yalniz tavana sıkıyor ayarlamak lazım iğne ilede olmuyor aparat lazım yarın opal à gidip ayarlatcam ondan sonra anlarım sanırım iyiliğini . Parçayı ivedim ten 20 tl ye aldım nette 18tl ye satılıyor kargo ile uğraşma yolun düşerse alabilirsin :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12782509 12782508 parça kodları sağlı sollu 2 adet ;)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben uzun süredir taktirmayi düşünüyordum. eskileri sık sık tıkanmaya ve kendi kendine yön değiştirmeye başlayınca gidip bunlardan taktırdım. usta bu Washer jetlerin daha çabuk tıklandığını söyledi. olsun sen bunlardan tak diyip taktırdım. suan problem yok ama ustanın söylediğini aktarmak istedim

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben uzun süredir taktirmayi düşünüyordum. eskileri sık sık tıkanmaya ve kendi kendine yön değiştirmeye başlayınca gidip bunlardan taktırdım. usta bu Washer jetlerin daha çabuk tıklandığını söyledi. olsun sen bunlardan tak diyip taktırdım. suan problem yok ama ustanın söylediğini aktarmak istedim

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Normal su kullanılırsa ince olduğu için içindeki minerallerin falan zamanla tıkaması normaldir fakat ucuz yöntem olarak arada bir sulandırılmış sirke konursa birikmeye başlayan kalıntıları çözer. Pahalı yöntem olarak da Würth Sonax gibi kaliteli cam suları düzenli kullanılırsa tıkanması engellenir.

Bizim millet radyatöre bile çeşme suyunu dolduruyor, cam suyuna mı doldurmayacak? Ustanın tıkanıyor dediği jet washer sahipleri muhtemelen musluk suyu doldurmuştur. İnce bir çıkışı olduğu içinde haliyle çabuk tıkanmıştır :rakir: :maden:

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal su kullanılırsa ince olduğu için içindeki minerallerin falan zamanla tıkaması normaldir fakat ucuz yöntem olarak arada bir sulandırılmış sirke konursa birikmeye başlayan kalıntıları çözer. Pahalı yöntem olarak da Würth Sonax gibi kaliteli cam suları düzenli kullanılırsa tıkanması engellenir.

Bizim millet radyatöre bile çeşme suyunu dolduruyor, cam suyuna mı doldurmayacak? Ustanın tıkanıyor dediği jet washer sahipleri muhtemelen musluk suyu doldurmuştur. İnce bir çıkışı olduğu içinde haliyle çabuk tıkanmıştır :rakir: :maden:

Wurth cam sabunu var ben onu kullanırım ucuz bişi su ile sulandırip koyuyorunz tavsiye ederim

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opal da ücretsiz ayarladilar hiç uğraşma ayar için ;)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opal da ücretsiz ayarladilar hiç uğraşma ayar için ;)

Güle güle kullan abi hayırlı olsun ufak fakat hoş bir ayrıntı ve özellik olduğuna eminim peki eski fışkiye ile kıyaslama yaparsan yorumun nedir :D

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan abi hayırlı olsun ufak fakat hoş bir ayrıntı ve özellik olduğuna eminim peki eski fışkiye ile kıyaslama yaparsan yorumun nedir :D

Sağolasın valla daha optimize yayıyor suyu tek nokta değilde tüm cam ıslanıyor. Hatta ayarlamadan önce park halindeki araçları dahi yıkıyordu :D ama kesinlikle hafif sabun veyahut cam sil katkılı olmalı ki silecek rahat kaysın yoksa ses yapıyor bosch aerotwin olmasına rağmen

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm camı ıslatması güzel fakat üstteki sular sonradan camdan aşağı doğru süzülüyor tekrar silecekle götürmem gerekebiliyor :( ayrıca tüm cama püskürtme yaptığı için ilk anda görüşü kapatıyor yüksek hızda sorun yaratabilir... olumsuz yönleri bunlardır..