Corsa D Washer Jet Uygulaması

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kollar sokulmuyor. Youtube da da videolar var. Kaputu acip on camin onundeki fiskiyelerin bagli oldugu plastik izgaranin ordaki lastigi söktü,(cekince cikiyor hemen), sonra eliyle fiskiyelere ustten bastirarak cikardi plastik izgarayi hafifce kaldirarak hortuma bagli olan fiskiyeyi cikarip yenisini takti. Yerine oturtmak icin yine ayni sekilde izgarayi kaldirip yerine soktu ve son olarak ozel aparatiyla ayarini yapti. Eliniz yatkinsa yapabilirsiniz bence.

Internette var arkadaslarin dedigi gibi. Ben sakaryada Onur Oto'da yaptirdim isterseniz yardimci olurum.

Tesekkurler, aslinda videoda belli olmuyor da ayari su camin en altina gelecek sekilde yapildi biraz ruzgar olunca uste de gidiyor su. Dediginiz gibi gorsel ve kullanislilik acisindan cok faydali oldu.

Parcayi Sakarya'da ozel servisten aldim, internette de mevcut, eliniz yatkinsa yukarda anlattigim gibi kendiniz de takabilirsiniz.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sizde Sakarya da yaptirmissiniz. Profil bilgilerinizdeki Sakarya yı Önceden görmemiştim :) ben yilbar a sormuştum. Siz nerden aldınız. Çamdağ da mı yoksa Toyota hastanesinin ordaki yılmar dan mı? Modern sanayinin ordaki yılbar yok demişti. Onur oto hiç yabancı gelmedi ama yerini hatırlayamadım. E-5 yanyoldaki elbirliğe yakın olan servis mi?

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizde Sakarya da yaptirmissiniz. Profil bilgilerinizdeki Sakarya yı Önceden görmemiştim :) ben yilbar a sormuştum. Siz nerden aldınız. Çamdağ da mı yoksa Toyota hastanesinin ordaki yılmar dan mı? Modern sanayinin ordaki yılbar yok demişti. Onur oto hiç yabancı gelmedi ama yerini hatırlayamadım. E-5 yanyoldaki elbirliğe yakın olan servis mi?
Evet elbirlige yakin olan. 2 tane var biri onur digeri ozgur. Ben onuru tercih ediyorum. Bi corsaci tanidigim alacakti ozgurden, ozgurde su anlik yokmus sanirim bu parca.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g ye yetkili servisten çiftini 20 TL ye aldım. Bir arkadaşımla beraber taktık güzel oldu.

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende corsa c aracima takım 10 dk sürmedi takması basit

asus zenfone 6

afy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h a takan var mı aynı parça uyuyor mu acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h a takan var mı aynı parça uyuyor mu acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk
benim aracım astra g ye ve arkadaşın aracı astra h a taktik. sorunsuz şekilde kullanmaktayız. parça iki aracada uygun

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu hortlamis olacak kusura bakmayin ben kendimde taktım ürünü yalnız ayari yapamıyorum serviste yaptirabilirmiyim?Veya bana bu konuda fikir verebilirsiniz?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu hortlamis olacak kusura bakmayin ben kendimde taktım ürünü yalnız ayari yapamıyorum serviste yaptirabilirmiyim?Veya bana bu konuda fikir verebilirsiniz?
ayar için ucunda 4 çıkıntı olan ufak bir demir çubuk var.serviste bulunur muhtemelen. ben özel serviste taktırdım. ayar çubuğu ile yön ayarı yapıp duzeltmislerdi

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayar için ucunda 4 çıkıntı olan ufak bir demir çubuk var.serviste bulunur muhtemelen. ben özel serviste taktırdım. ayar çubuğu ile yön ayarı yapıp duzeltmislerdi

Bi forumda tükenmez kalem ile yapmışlar ama 3 kalem telef oldu beceremedim :) en iyisi servise yaptrmak umarım fahiş para istemezler

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anlatabilir misin abi nasıl taktın, bunun için servise falan gitmek istemiyorum da :D Ben de düşünüyorum, memnunsan ki memnunsundur :) ilk fırsatta sipariş vermeyi düşünüyorum