Corsa D Washer Jet Uygulaması

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolasın valla daha optimize yayıyor suyu tek nokta değilde tüm cam ıslanıyor. Hatta ayarlamadan önce park halindeki araçları dahi yıkıyordu :D ama kesinlikle hafif sabun veyahut cam sil katkılı olmalı ki silecek rahat kaysın yoksa ses yapıyor bosch aerotwin olmasına rağmen

Tüm cama homojen dağıtması iyi abi, eski usullerde su iyice yayılsın diyerek sileceği daha çok çalıştırıyoruz. Üstelik kirlerin üzerine gelmeyen sabunun kir sökmede bir albenisi de olmuyor pek. Benim, senin yazdıklarından kendime biçtiğim pay şu, alır takar mısın taktırır mısın bilemem muzo ama al :D

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm cama homojen dağıtması iyi abi, eski usullerde su iyice yayılsın diyerek sileceği daha çok çalıştırıyoruz. Üstelik kirlerin üzerine gelmeyen sabunun kir sökmede bir albenisi de olmuyor pek. Benim, senin yazdıklarından kendime biçtiğim pay şu, alır takar mısın taktırır mısın bilemem muzo ama al :D

Ohoo sen antifrizi değiştirmiş adamsın bu işi gözu kapalı yapacağından şüphem yok ;) o söylediğim videoda tornavida sokuyor arayı açabilmek için el girecek ya katlı bez sok daha rahat el giriyor

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta ben de washer jet taktırdım. çok faydalı oldu su her yere dağılıyor tüm camı iki saniye de temizliyor.

tek eksi yanı su sadece cama değil tüm arabanın üzerine zerrecik halinde dağılıyor, şimdilik sorun yok ama kışın antifrizli suyun boyaya zarar verme ihtimali var