Corsa D Performans Artırma!

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en ıyısı tum bu soyledıklerıne harcıycan paranın bıraz ustune koy ve gıt bhır turbo taktır 1500 ytl ye halledersın bu ısı alıcagın performansta cok cok daha ıyı olur dıger yapıcan ıslerde alıcagına nazaran

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en ıyısı tum bu soyledıklerıne harcıycan paranın bıraz ustune koy ve gıt bhır turbo taktır 1500 ytl ye halledersın bu ısı alıcagın performansta cok cok daha ıyı olur dıger yapıcan ıslerde alıcagına nazaran

1500ytl? Turbo? Arkadaşımın astra 2.0 sportive için komple turbo kite ingiltereden 5bin pound fiyat biçtiler gerçi 300+hp içindi bu pistonlar falan değişicekti ama yinede o fiyata turbolanıcağını hiç sanmıyorum

Son düzenleme:

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MANTAR A GİT. BEN BU ARABAYI TURBO yapmak istiyorum de, zaten gazihan da dukkanı oraya taşımış. ondan sonra dereceli egzantrik alıcam, kasnağı değiştiricem, headers yaptırıcam, orta-son susturucları değiştiricem, kat iptali yapıcam ve ne son bomba NOS bağlıcam dersen sana yardımcı olurlar. ondan sonra diil GSi, TSi, Fsi, başlarsın kalkmaya motosikletlerle :D topu topu 10 bin liraya hepsini halledersin. allah kolaylık versin :)
10000YTL..harcayalım..:D;)

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kutu içi filtreyi,bujileri ve son susturucuyu al.sonra baska bir 1.4 corsayla yanyana dene.senin arabanın burnu digerini sadece 5-10cm gecince "bu aracla bu işlerle ugrasılmaz diyip vazgecersin" en azından kendin gözünle gör bence.
buarada erman abi bu konularda oldukca tecrübeli ve bilgili bir kişi.bana kalırsa onun sölediklerine önemle kulak ver.arabaların farbrika cıkıslarındaki amacları dısında kullanmaya calısmak ya ömürlerini cok kısa sürede bitirir ya da cok kısa sürede geresiz paralar harcanmasına sebep olur.sadece bi tavsiye:)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
aklından geçenleri yaptırdığını farzettiğimizde cebinden 2000 dolar çıkmış olması içten bile deil..

kazandığın 15-18 hp..

gel bu 2000 i 4000 yap minicik bi supercharger takalım..50 hp havadan gelsin..

http://www.supercharger-experience.com/cars.php

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
50 hp alınacağı kesin..

bu 3500 olur 4500 olur evdeki hesap çarşıya uymaz bu işler belli olmaz..

paket fiyat bu..herşey dahil..

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu biraz saptıracağım ama konuyu açan arkadaşda bilgilenmiş olur...

aracın motorunda yapılacak bu değişim için kaportada da bir uygulama olacak mı? birde, haddinden fazla güç uygulanacağı için, motorun ömründe azalma illaki olur değil mi??

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4000$ biraz yüksek bi rakam geldi açıkcası bana. +50 hp güç için aslında çok iyi ama bir anda 4000$ harcamak için biraz düşünmek lazım.Peki sadece chip yapsak benzinli araçlarda kaç hp alırız hocam.