Corsa cdti son modifiye :-)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sözüm meclisten dışarı ancak şöyle birşey var , atalarımız boşuna dememiş azı karar çoğu zarar diye , herşeyde olduğu gibi modifiyedede sınır yoktur ancak birşeyde aşırıya kaçınıldığı zaman o şey artık göze zevk vermekten öte basitleşme yoluna doğru gider , bende çok düşündüm arabaya sürekli birşeyler yapıştırıp takıştırmayı ama bir süre sonra "ben ne yapmışım ya arabama" diyerekten emin ol bir çoğunu söküp attım harcadığım paraya acımadan çoğu şeyde geri orjinale döndüm

Bir süre sonra sizde bunun farkına varıp bazı şeylerde aşırıya kaçmamanın gerektiğini orjinalin aslında gözlere daha çok hitap edip zevk verdiğini anlayıp bunu uygulamaya başlayacaksınızdır

saygılarımla

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sözüm meclisten dışarı ancak şöyle birşey var , atalarımız boşuna dememiş azı karar çoğu zarar diye , herşeyde olduğu gibi modifiyedede sınır yoktur ancak birşeyde aşırıya kaçınıldığı zaman o şey artık göze zevk vermekten öte basitleşme yoluna doğru gider , bende çok düşündüm arabaya sürekli birşeyler yapıştırıp takıştırmayı ama bir süre sonra "ben ne yapmışım ya arabama" diyerekten emin ol bir çoğunu söküp attım harcadığım paraya acımadan çoğu şeyde geri orjinale döndüm

Bir süre sonra sizde bunun farkına varıp bazı şeylerde aşırıya kaçmamanın gerektiğini orjinalin aslında gözlere daha çok hitap ve zevk verdiğini anlayıp bunu uygulamaya başlayacaksınız

saygılarımla

Valla ben aracimda camurluk actirmasi jant eksoz ve difroz den baska bisi yaptirdigimi gormuyorum fazla takip takistirilanlar ne anlamadim? Bi kac yer siyah boyali okadar bide

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Zevkler ve renkler tartisilmaz ben bu sekil cok begeniyorum..o saydiklariniz klasik herkezin yaptigi basit modifiyelerdir..camurluk actirmak vs.vs. Seler bana gore tam modifiyeye girer.Siz o bahsettiginiz sekil yapin araclarinizi :) :) :) .bosa para harcamadim emin olun, ben mutlu olduktan sonra...

Bencede çok güzel bence yapılan modifiye çokta abartılı değil emeğine sağlık hocam. Bir tavsiyedr bulunmam gerekirse ufacık bir tavsiye siyah şeritler sökülse tadından yenmez :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben aracimda camurluk actirmasi jant eksoz ve difroz den baska bisi yaptirdigimi gormuyorum fazla takip takistirilanlar ne anlamadim? Bi kac yer siyah boyali okadar bide

Kendi şahsi fikirlerim ,

Öndeki o siyahlık çok çok abartı bence ızgaraların siyah olması gayet yeterliydi

Şerit Led özenti bir uygulama , yerine parklar amerikan turuncu yapılıp sislere xenon takılarak çok daha tatlı bir görünüm elde edilebilirdi

o araç hatlarındaki siyah yapıştırmalar tamamen gereksiz

bagaj açma altındaki siyahlık gereksiz

opel logosunun kırmızı olması gereksiz

hem plaka kalınlaştırma hem fleksi plakalık olması çok anlamsız ve abartı

ikisinden birinin tercih edilmesi daha uygun olurdu

ha araban kötümü , hayır çok iyi bir görünümü var ama bu saydıklarım arabanı o asil duruşundan uzaklaştıran etmenler

dediğim gibi bunlar kendi fikirlerim zevkler ve renkler tabiki senin

takdir ettiğim şeyler ise , difüzör ve jant seçimi çok iyi

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede çok güzel bence yapılan modifiye çokta abartılı değil emeğine sağlık hocam. Bir tavsiyedr bulunmam gerekirse ufacık bir tavsiye siyah şeritler sökülse tadından yenmez :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sonunda anliyan biri cikti :) :) :) eyv.. Milletin arabasi fabrikadan ciktigi gibi hic ellememis jant bile takmamis op orjinal, sonra bizim modifiyeyi begenmiyor iyimi? :) :) sizin araba cok sade bence..benimki asiri degil :) :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:41 ----------

Kendi şahsi fikirlerim ,

Öndeki o siyahlık çok çok abartı bence ızgaraların siyah olması gayet yeterliydi

Şerit Led özenti bir uygulama , yerine parklar amerikan turuncu yapılıp sislere xenon takılarak çok daha tatlı bir görünüm elde edilebilirdi

o araç hatlarındaki siyah yapıştırmalar tamamen gereksiz

bagaj açma altındaki siyahlık gereksiz

opel logosunun kırmızı olması gereksiz

hem plaka kalınlaştırma hem fleksi plakalık olması çok anlamsız ve abartı

ikisinden birinin tercih edilmesi daha uygun olurdu

ha araban kötümü , hayır çok iyi bir görünümü var ama bu saydıklarım arabanı o asil duruşundan uzaklaştıran etmenler

dediğim gibi bunlar kendi fikirlerim zevkler ve renkler tabiki senin

takdir ettiğim şeyler ise , difüzör ve jant seçimi çok iyi

Sadece siyahliklari silme plani var bugunlerde aklimda.haricinde bana gore sorun yok.plakaliklari sokmustum zaten bunlar eski resimleri

muarrem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Tabikide zevkler ve renkler tartisilmaz ama bu araca soyle bir goruntu katip zevkle izlemek varken neden diyesi geliyor insanin :p
3y8adupu.jpg
5ydeduru.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabikide zevkler ve renkler tartisilmaz ama bu araca soyle bir goruntu katip zevkle izlemek varken neden diyesi geliyor insanin :p
3y8adupu.jpg
5ydeduru.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Su araba igrenc bana gore sıradan piyasada herkezde olandan kusura bakmada :) modifiye adina bise yokki.renk ofsayt kafadan..emin ol ikimiz yanyana gecsek 100 insandan 90 i bana bakar farkli gorunum icin..cunki ole oluyor gezdigimde hep. Kac resim cekenimde gordum :)

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın arkadan görünüşü muazzam olmuş . Corsa b c d kasaların arka tamponundan nefret ediyodum. Yaptığın işlemler gerçekten şahane göstermiş. Ön le ilgilide o folyoyu söküp angel far filan takarsan bu farların yakıştığı nadir araçlardan biri çünkü aracın ;) Kazasız cezasız.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:22 ----------

bu eds lerde ve radarlarda neye göre otomobilin hız limitinin altında değerlendiriyolar? nasıl ayırt ediyolar yani aracın kamyonet olduğunu bilen var mı acaba?

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın arkadan görünüşü muazzam olmuş . Corsa b c d kasaların arka tamponundan nefret ediyodum. Yaptığın işlemler gerçekten şahane göstermiş. Ön le ilgilide o folyoyu söküp angel far filan takarsan bu farların yakıştığı nadir araçlardan biri çünkü aracın ;) Kazasız cezasız.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:24 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:22 ----------

bu eds lerde ve radarlarda neye göre otomobilin hız limitinin altında değerlendiriyolar? nasıl ayırt ediyolar yani aracın kamyonet olduğunu bilen var mı acaba?
tskler..
kamyonet oldugunu anlamazlar ruhsata bakmadikca

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılırken keşke çamurlukları çekseydin ya :)
araba güzel ama boşaltsan daha iyi olur..bemmbeyaz sakız gibi kalsa camların siyahıyla gayette güzel bir araba olur..biraz fazlalığı var gibi..
kazasız belasız bin..