Corsa cdti son modifiye :-)

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam üst fotoğraftaki sade hali daha güzel :D
Daha neler :) :)
modifiye baska bise sade binmek baska bisi. Sade binmek modifiye oomazki.ben midifiye tutkunuyum tamamen orjinal disi severim asla sade sevmem ve binmem.piyasada benim arabadan 1 gunde 50 tane goruyorum. ?benimki farkli olucak arkadas olay bu :)

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha neler :) :)
modifiye baska bise sade binmek baska bisi. Sade binmek modifiye oomazki.ben midifiye tutkunuyum tamamen orjinal disi severim asla sade sevmem ve binmem.piyasada benim arabadan 1 gunde 50 tane goruyorum. ?benimki farkli olucak arkadas olay bu :)

illaki farkı olcak upgrade yapıyorsan yumurta kasa tabırı uyuyor :rakir:

muarrem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Pek cok acidan baktim ama scriccoya benzetemedim. Tekerlerden dolayi bana biraz beetle animsatti eski modelleri. Ama siz beyeniyosaniz sorun yok tabi gulu gule kullanin.

Bide sanirim sunroof yapistirma degil mi ? Corsalarda bu sekilde hic sunroof gormedim cunku daha dogrusu bu siniftaki araclarin sunrooflari boyle olmuyor diye biliyorum. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
hocam tarz olmuş. ama ben sadelikten yanayım. Çok fazla olmus sanki. İçine siniyorsa sıkıntı yok. Benim gibi arabaya bakınca kalbin kıpır kıpır oluyorsa on numara olmuş demektir :)

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pek cok acidan baktim ama scriccoya benzetemedim. Tekerlerden dolayi bana biraz beetle animsatti eski modelleri. Ama siz beyeniyosaniz sorun yok tabi gulu gule kullanin.

Bide sanirim sunroof yapistirma degil mi ? Corsalarda bu sekilde hic sunroof gormedim cunku daha dogrusu bu siniftaki araclarin sunrooflari boyle olmuyor diye biliyorum. :)

sunroof sonradan acilma manuel

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:56 ----------

Screenshot_2014-01-24-15-06-03-1.png
[/IMG]

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam şimdi yanlıs anlamayın tabi herkesin kendi zevki farklıdır.arac sizin zevk sizin nasıl begeniyorsanız öyle kazasız belasız binin..

ancak bende modifiye tutkunu olarak sizin aracınızda modifikasyon adına egzoz ve difüzör dışında hiç birşey göremiyorum desem yeridir..bence güzel olanı mesela aracınız için opc,irmscher,steintmainz gibi markaların parçalarını kullanarak yapacagınız işlemdir.

onca masraf etmissiniz ben sizin yerinizde olsam yapacagım şeyler en fazla 16-17 inc jant, cam filmi, egzoz ucu ,spor yay ve sunroofun o kötü görünümünü kapatmak adına tavana siyah folyo çektirirdim..ha birde ilk işim sis farı takmak olurdu..

muarrem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Hocam şimdi yanlıs anlamayın tabi herkesin kendi zevki farklıdır.arac sizin zevk sizin nasıl begeniyorsanız öyle kazasız belasız binin..

ancak bende modifiye tutkunu olarak sizin aracınızda modifikasyon adına egzoz ve difüzör dışında hiç birşey göremiyorum desem yeridir..bence güzel olanı mesela aracınız için opc,irmscher,steintmainz gibi markaların parçalarını kullanarak yapacagınız işlemdir.

onca masraf etmissiniz ben sizin yerinizde olsam yapacagım şeyler en fazla 16-17 inc jant, cam filmi, egzoz ucu ,spor yay ve sunroofun o kötü görünümünü kapatmak adına tavana siyah folyo çektirirdim..ha birde ilk işim sis farı takmak olurdu..

Sonuna kadar katiliyorum. Bosuna cok para harcamissiniz. Modifiye bende yaptim araclarima ama her zaman olan spor modelini baz alip yapmak daha yerinde ve guzel sonuc veriyor.

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuna kadar katiliyorum. Bosuna cok para harcamissiniz. Modifiye bende yaptim araclarima ama her zaman olan spor modelini baz alip yapmak daha yerinde ve guzel sonuc veriyor.

Zevkler ve renkler tartisilmaz ben bu sekil cok begeniyorum..o saydiklariniz klasik herkezin yaptigi basit modifiyelerdir..camurluk actirmak vs.vs. Seler bana gore tam modifiyeye girer.Siz o bahsettiginiz sekil yapin araclarinizi :) :) :) .bosa para harcamadim emin olun, ben mutlu olduktan sonra...