corsa c navigasyon

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam eline sağlık güzel olmuş gerçekten.. bende düşünüyorum böyle birşey ancak harekete geçemedim daha..
şapkanın ekran için olan kısmının ölçüleri kaça kaç? 5" televizyonlu gps var bende, belki onu kullanırım televizyonumda olmuş olur :D
birde kontağı açınca cihaz otomatikmi açılıyor? ben otomatik açılmasını istiyorum ama navigasyon cihazlarında olmuyor galiba..
son olarak şapkayı kaça aldın??

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açma / kapama anahtarı içeride ulaşılması zor,ama sarj konusunda bilmiyorum videoyu kesintisiz 7 saat oynatıyor sanırım bekleme süresi 1 hafta vardır,zaten şarjı bitince kontağı yeniden açınca cihaz otomatik açılıyor :D (cihazın özelliği) tek sorun donma yapması olur o da şuana kadar hiç olmadı maaşallah :D

yinede görünmeyen bir yere açma kapama tuşunu alsaydınız bir sorun olursa bilg ekranını sök tak yapmayın diye söyledim...

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam eline sağlık güzel olmuş gerçekten.. bende düşünüyorum böyle birşey ancak harekete geçemedim daha..
şapkanın ekran için olan kısmının ölçüleri kaça kaç? 5" televizyonlu gps var bende, belki onu kullanırım televizyonumda olmuş olur :D
birde kontağı açınca cihaz otomatikmi açılıyor? ben otomatik açılmasını istiyorum ama navigasyon cihazlarında olmuyor galiba..
son olarak şapkayı kaça aldın??

5"lik çin malı gps i denemiştim o oluyordu tam fit şekilde.kontağı açınca cihaz otomatik açılıyor kapatıncada 15sn de kapanıyor.şapka 2 parça üst ve ön olmak üzere toplam 40 tl yetkili serviste

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yinede görünmeyen bir yere açma kapama tuşunu alsaydınız bir sorun olursa bilg ekranını sök tak yapmayın diye söyledim...

az önce arabanın yanından geldim kilitlenme oldu onuda şöyle çözdüm :rolleyes: daha doğrusu kendisi çözüldü kontağı 15sn açık tutuyorum ekran gelip hemen gidiyor ardından tekrar kontağı kapa aç yapıyorum ve cihaz yeniden açılıyor :D:D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ürün 2 parça halinde mi geliyor 1. parca sizin aracınızdaki gri klima ünitesi parçası
2. parcada şapka.

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ürün 2 parça halinde mi geliyor 1. parca sizin aracınızdaki gri klima ünitesi parçası
2. parcada şapka.

gri klima parçası değil ikinci,ürünün bir ön tarafı var birde üst tarafı var o şekilde 2 parça

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et