Corsa C Cruise Control ( Hız Sabitleyici )

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisat hazır müşürler bağlı kol montajı yapılı sadece programlamam gerekiyor ama bozma korkusundan pek kurcalamak istemedim promramlamayı bilen var mı ?

freshfishers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c hız sabitleyici

arkadaşlar 2005 corsa 1.2 twinport enjoy aracıma bir sürü bilgi kirliliğinden sıyrılıp hız sabitleyici taktırdım.kol fiyatı 170 tl,müşür takıldı, tesisat çekildi hepsi 300 tl ye işlem tamam...belki bu kadar para vermeye gerek var mı? diyebilirsiniz ama rahatlığı yeter be kardeşim...üstelik özel serviste taktırdım...kendi servisi yok bu araca olmaz,yok motoru uygun değil ıvır zıvır bir sürü geçiştirme...özel servistekiler baktılar "abicim tesisat ve müşür yok ama hallederiz" dediler 2 saate teslim ettiler...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yakında cruise control olmadan bir sistem yapacağız bu hafta nasip olursa yapıp size video atarım.

bu arada orjinal istyenler bana ulaşabilir tekrardan aracı olurum :O)

hubschman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta İzmir'de Egem Opel servisinde 1.2 motorlu otomatik vites corsama hız sabitleyici taktırdım. İşçilik dahil 250 TL tuttu. Bildiğiniz gibi İzmir ve çevresinde oldukça tatil yerleri var. Yaz aylarında bolca gezdiğimden çok kullanışlı olacak. Motor hacmi küçük olduğundan yakıt tüketimi de azalacaktır. Uzun yol gittikten sonra ölçümlerimi yazacağım.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 Comfortlarda müşür yok sanırım, baktım yeri boş gibi. Müşür olmayınca vazgeçtim CC den. :(

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2005 corsa 1.2 twinport enjoy aracıma bir sürü bilgi kirliliğinden sıyrılıp hız sabitleyici taktırdım.kol fiyatı 170 tl,müşür takıldı, tesisat çekildi hepsi 300 tl ye işlem tamam...belki bu kadar para vermeye gerek var mı? diyebilirsiniz ama rahatlığı yeter be kardeşim...üstelik özel serviste taktırdım...kendi servisi yok bu araca olmaz,yok motoru uygun değil ıvır zıvır bir sürü geçiştirme...özel servistekiler baktılar "abicim tesisat ve müşür yok ama hallederiz" dediler 2 saate teslim ettiler...

Bende birkaç ay önce yetkili serviste taktırdım,kol için 132 TL ödedim.170 TL biraz fazla olmuş,ama olsun artık yapacak birşey yok,hayırlı olsun.Çok faydasını göreceğinizden emin olabilirsiniz.