CORSA C BEYAZ KADRAN ÇALIŞMASI (sıfır maliyet)

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer şablonunu bulamazsam bende söylediğin gibi kadran kağıdı alıp sonra üzerinde photoshop ile oynamalar yapmayı düşünüyorum. :)

kadranınızı söküp scanner ile taradıktan sonra üzerinde photoshop ile çok rahat istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. çok zor bir olay değil.

berk_ay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel çalışma...

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben bu işi çok beğendim isimimi yazıp yapabiliriz :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bak ben bu işe varım işte. en kısa zamanda denicem ben bu işi. eğer düzgün olursa çıktıları çok alıp isteyene ücretsiz kargo yaparım. ama şimdilik bana bu iş için 1 hafta vermeniz lazım. :) bu arada 240gr kağıt yeterlimi? yani herhangi bir özelliği olmasına gerek yok sanırım dimi? levent sende bu kağıttan varmı yada nerden bulurum?

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak ben bu işe varım işte. en kısa zamanda denicem ben bu işi. eğer düzgün olursa çıktıları çok alıp isteyene ücretsiz kargo yaparım. ama şimdilik bana bu iş için 1 hafta vermeniz lazım. :) bu arada 240gr kağıt yeterlimi? yani herhangi bir özelliği olmasına gerek yok sanırım dimi? levent sende bu kağıttan varmı yada nerden bulurum?

daha önce 1 top kağıt almıştım, yani anlayacağın bayağı bi var:D kadranlarımız da galiba ikimizinki de aynı herhalde. geçen sefer kadranının kalibrasyonunda uğraştığım içim bu sefer pek gözüm yemiyordu ama beraber yaparsak gaza gelebilirim. benim normal ampuller kadran kağıdına hiç bir zarar vermiyordu ama senin kadran artık led'li galiba. led'lerin çevresine ısı yayıyor mu?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
beraber yapabiliriz benim içinde iyi olur. nerde nezaman yapalım? benim evde yapalım dicem ustalar bizi rahatsız eder. birkaç gün önce ufak çaplı resterasyona girdi ev. birkaç gün daha sürecek, malum evlilik hazırlıkları :) ben pazar günleri izinliyim. yada akşam 8 den sonra müsaitim. gerçi akşam arabanın içinde sök tak yapmayı hiç sevmiyorum. ama ayarlayalım bir gün. sabahtan dalalım arabalara akşama çıkalım :)
led ısısı konusuna gelince,
ilk taktığım ledler çok ısı yaydı ama sorun çıkarmadı. onların ışığı düşük geldi bana. sonra 3 chipli ledlerden taktım. enteresan bir şekilde ısı yaymıyor. normal ampullerinin yanında ısı çok daha düşük.

Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
işin gerçeği beni korkutan ne biliyormusun? ledler çok güçlü yandığı için beyaz kağıdın arkasından belli olması. nokta nokta gözükürmü acaba diye tereddüt ediyorum.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu haftasonu aracım kayınpederde olacak. bir dahaki pazar günü müsait olurum bende. ama bende halihazırda benzinli versiyonda kullanılan kadranın psd dosyası var, dizelinki maalesef farklı. onun şablonu var mı sende? 1/1 ölçülerde internetten bulamadım, scanner'dan da tarayabiliriz. sende de yoksa önce o işi halletmeliyiz. kadranın standart ampulleri kadran kağıdına herhangi bir fiziksel zarar vermiyor, ışık geçirgenliği de yok. senin ledleri kadranı takmadan önce kağıdın altına tutar deneriz.

attachment.php

Ekli dosyalar

• resize-id202909436-w788.jpg
    resize-id202909436-w788.jpg
    36.6 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme: