CORSA C BEYAZ KADRAN ÇALIŞMASI (sıfır maliyet)

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
self servis çalışmaları için laser printten hangi tür kağıtlardan çıktı almalıyız acaba?????

daha önce de yazdığım gibi, ben baskıyı mat tabakalı A4 boyutunda (240 gr/m2) kağıda aldım. standart baskılarda kullanılan A4 kağıdı 80 gr/m2 oluyor.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş abi. arabanın rengine göre de bişeyler yapılabilir.

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A. arkadaşım öncelikle ellerine sağlık 10 numara olmuş, konu çok eski farkındayım ama bu göstergenin şablonuna nasıl ulaşabilirim ? bende yapmak istiyorum. Yaptıktan sonra herhangi bir sorun yaşadın mı ? Isınma gibi yada yaz aylarında ? Yardımcı olursan çok sevinirim.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A. arkadaşım öncelikle ellerine sağlık 10 numara olmuş, konu çok eski farkındayım ama bu göstergenin şablonuna nasıl ulaşabilirim ? bende yapmak istiyorum. Yaptıktan sonra herhangi bir sorun yaşadın mı ? Isınma gibi yada yaz aylarında ? Yardımcı olursan çok sevinirim.

sizin arabanız dizelse eğer onun devir ve hız göstergesi farklı, ancak hararet ve benzin göstergesi aynı diye biliyorum. benimkisi benzinli modele uygun. 1 senedir kullanıyorum, herhangi bir sorun yok. antalya sıcağından dolayı herhangi bir deformasyon olmadı.

Son düzenleme:

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin arabanız dizelse eğer onun devir ve hız göstergesi farklı, ancak hararet ve benzin göstergesi aynı diye biliyorum. benimkisi benzinli modele uygun. 1 senedir kullanıyorum, herhangi bir sorun yok. antalya sıcağından dolayı herhangi bir deformasyon olmadı.

ilgine teşekkür ederim. Peki dizel araç için şablonu nerden bulabiliriz ? varmıdır öyle birşey ? ben internette aradım ama bulamadım girmediğim site kalmadı diyebilirim. :rolleyes:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aslında kadran kagıdı olarak satılıyor corsa c ıcın görmustum el becersı olmayanlar kadran kagıdı alıp takabılır

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer şablonunu bulamazsam bende söylediğin gibi kadran kağıdı alıp sonra üzerinde photoshop ile oynamalar yapmayı düşünüyorum. :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bence hıc oynama bıle gerek kalmaz tam orjınal ayarında