CORSA C 1.3 CDTI için akü tavsiyesi...

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2004 model, 1.3 cdtı dizel motora sahip, 135.000km de üzerinde hala orjinal aküsü mevcut, malum kışta kapıda aracım uzun süreli çalışmadan durduğunda (6-7gün kadar) çalışırken marş motorunu çevirmekte zorlanıyor, farlar sönük yanıyor, ha bitti ha bitecek gibi, ölçüm yapıldı baya baya zayıflamış bu akünün şarj dolumu ve bakımı yapılabilirmi? yapılırsa randuman alabilirmiyim? .ölçüm yapan akücü usta yenisinin alınması gerektiğini söyledi.sizce haklı olabilirmi? tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir akü markası varmı acaba?(şuan üzerindeki orijinali 125lik sanırım

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Yuasa bulabilirsen mükemmel kalitede bir akü ama biraz pahalı sanırım.:(

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yuasa bulabilirsen mükemmel kalitede bir akü ama biraz pahalı sanırım.:(

sanırım yuasa kullanıcısısınız, ac delco yada iyi diyorlar 3 yıl garantilymiş, bu marka akü kullanıcısı varmı acaba?

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imkan varsa yenisini alın 8 sene aynı aküyü kullanmışsınız zaten =) önümüz kış süpriz yaşamazsınız. ayrıca ben geçen sene mutlu akü aldım gayet memnunum. bi sıkıntı yaşamadım.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
değişsen iyi olur öyle dedilerse. Mutlu diyecektim arkadaşlar benden önce asla demişler bende ozaman orjinal iyidir gm diyorum

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence şarj edip su eksikse ekletin, opelin akülerini 12yıl kullanan var denemeside taş çatlasa 15-20tl