Corsa B GSI HI-FI sistem

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, arabanın ses sistemi felaket kötü. Bir hayli uzak kaldım ses sistemlerinden. Ama genel olarak subwooferlı sistemlerden nefret ederim, o güp güp ses oldum olası beni itmiştir. Her kapıya birer adet coax hoparlör ve güzel bir teyp her daim hoşuma gitmiştir, hem netlik hem boğulmayan basslar tercihim oluyor...

Ucuz ve kaliteli olmak kaydıyla usb'li bir teyp ve çok yollu hoparlör tavsiyenizi alırım. Yoksa gidip rastgele 4 tane sony 3 yollu hoparlör ve yine sony aı40 gibi bir teyp var alıp geçicem. Tavsiyeleri bekliyorum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli olsun Mert kazasiz belasiz kullan , arabanin bikac fotosunu bekliyorum ;)
Ben olsam oyle ucuz yollu yapar gecerdim. Satarken sana artisi olmayacak bisey cunku.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolasın olcay, konusu var zaten forumda resimler de mevcut. Aracı alırken satmayı hiç düşünmedim, kazası var boyası haşat komple boyatıcam gerçi boyalı olması satarken daha hızlı gitmesini sağlıyo :D Ses sistemi de zaten bolt-on sistem, satarken söker geçerim ne kadar pahalı olursa olsun, hoş ben de sevmiyorum zaten ses sistemine para gömmeyi. Bakalım ince ince araştırıcam

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Beğendiğin ve bütçene uyan 3 yollu 2 çift hoparlör ve ana ünite işini görür.
Küçük hacimli corsa b içinde güzel sound alırsın.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beğendiğin ve bütçene uyan 3 yollu 2 çift hoparlör ve ana ünite işini görür.
Küçük hacimli corsa b içinde güzel sound alırsın.
Abi nokta atışı olması amacıyla bana öyle bir teyp soyle ki fiyat performans canavarı olsun. İpod bağlantısı blutut vs istemem sadece USB aux olsa yeter. En duru en kaliteli sesi versin yeterli ve hoparlörleri yeterli beslemeli. Pioneer dansa Sony sempatim var.

Coax hoparlör olarak da Sony xs n1650 350w 5 yollu hoparlör ilgimi çekti. Çifti 150 lira. Corsa b kapılara sığar mi emin değilim ama... Arka tarafa da 13cm denk gelecektir. Ben yine Sony diyorum ama yine fiyat performans canavarı tavsiyesi olursa hayır demem

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hoparlör seçimin güzel. Aynı serinin 13 Cm olanını da bulursan arka taraf için alınabilir.
Ana ünite konusu karışık. Modeller çok değişken ve kullanıcı yorumu bulmak zor. 200 tl civarı sony ler içerik olarak birbirine çok yakın ve işini fazlasıyla görür. Dış görünüm olarak beğendiğini al bence.
Temiz bir montajla o araçta çok güzel ses alırsın keyifli olur.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoparlör seçimin güzel. Aynı serinin 13 Cm olanını da bulursan arka taraf için alınabilir.
Ana ünite konusu karışık. Modeller çok değişken ve kullanıcı yorumu bulmak zor. 200 tl civarı sony ler içerik olarak birbirine çok yakın ve işini fazlasıyla görür. Dış görünüm olarak beğendiğini al bence.
Temiz bir montajla o araçta çok güzel ses alırsın keyifli olur.

Sabaha karşı av köpeği gibi teyp hoparlör ikilisi araştırırken aman yeter deyip verdim siparişi :D Parçalar şunlar abi.

http://www.hepsiburada.com/sony-dsx...d-iphone-uyumlu-oto-mp3-calar-p-OTSONYDSXA200

http://www.hepsiburada.com/sony-xs-fb1630-16cm-3-yollu-270w-oto-hoparloru-p-OTBLCXSFB1630

Teybin yanında öneriliyordu, teyp için de pek fazla yorum yok. Piyasası hızlı araçların pek tat vermediğinden yola çıkarak, pek rağbet görmemiş bu teybi aldım :D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzelmiş .
Sony nin 200 tl altı ucuz modellerinden değil. Rağbet görmeme sebebi fiyatın ucuz olmamasıdır.
Sonuçla ilgili yorumlarını bekliyoruz.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sony nin ürünleri harika. bende mersoya almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
sony-pionneer arasında kalmış olsam pionneer tercih ederdim. bir dönem sony'nin hoparlorunu takmıştım, istediğim sesi alamadım. tamam temiz net ses veriyor ama bişeyler eksik gibiydi. daha sonra JVC'ninkileri taktım, arada çok fark var. fiyatları ikisinin de aynı idi. şimdi bu ürünler ile sıfır kabloları falan güzelce bi döşedikmi off canavarr... :)