Conti aldım

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat olarak michelinle aynı gibi.

conti de güzel lastik ama michelinden başkası benim için yalan : )

allah tekerine taş değdirmesin kardeşim en önemli husus bu. güle güle eskit

Michelin düşünmüştüm ama çağrıyla beraber gittik, daha önceden gördüğüm yanak pörtlemeleri gibi şeylerden ürktüğümüzden, kumho alma niyetiyle gidip conti aldık süpriz oldu :D iyi dileklerin için teşekkür ettim, yeni bir araba alırsam belki onda michelin denerim :)

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu conti den bi tek memnun değilim galiba:D bence conti premium contact 1 takılı.ve hiç memnun değilim.frenaj ,tutunma vs. kötü...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conti iyidir iyi michel de conti de kullandım michel çabuk eriyor ve dağılıyor conti daha başarılı bana göre lastikçi de öyle söylüyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yumuşak hamurlu lastikler konforlu, ekonomik, sessiz olurlar ama yapıları gereği, özellikle bozuk yollarda daha kolay deforme olmaya yatkındırlar. Kolay deforme olmaya yatkın derken yanlış anlaşılma olmasın cam gibi nazik olmazlar, ekonomik ömrü dolmaya yakın tahribatları daha kolay olur. Sert hamurlu lastikler kolay kolay deforme olmazlar, tıpkı iş makinelerinin lastikleri gibi uzun ömürlü olurlar, fiziksel görünüşlerini ilk günkü gibi uzun süre korurlar, arazi veya bozuk yollar için birebirdir ama performanslarını da yumuşak hamurlu lastiklere nazaran daha çabuk kaybederler. Yeni lastik alırken DOD numarasına dikkat edeceğimiz gibi aşağıdaki resimde görünen bu bilgi etiketlerini de incelememiz gerekir.
bjb8.jpg

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uf lastiklere bak