Conti aldım

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, bugün sabahın köründe lastikçi arkadaşa gittik Kumho Ecsta KH31 alma niyetindeydim, sert lastik hamuru olsun, dayanıklılık olsun cezbetmişti, o amaçla gitmiştik ancak ContiPremiumContact5 lastik alıp çıkıvirdik. 4x subap + sökme takma nitro+ rot+balans+kampana boyaması hepsi dahil 675tl/6 taksit şeklinde alışverişi tamamlamış bulundum.
İlk izlenimlerim olarak, eskiden araba seke seke gidiyormuş meğersem, gerçekten yumuşaklığını belli etti, yola tutunması mükemmel...
Adam akıllı fotoğraf çekmedik çünkü arabayı fok götürüyor gördüğünüz üzere, muzip fotoğraflar dışında arabanın resmini çekmeye yüzümüz yok, ama daha basık gözüküyor araba sanki 2cm yay takmışız gibi :) Kullandıkça ek bilgi ekleyeceğim :)

20qeszn.jpg

1262ooz.jpg

Balans makınasında kuğu gölü balesi yaparkene :rakir:

1zqy1x1.jpg

Son düzenleme:

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Kaliperi beyaz yapacaktın...
Hayırlı olsun, kızları görünce dikkat çekmek için pati felan çekme, daha sıfır lastik :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun fiyatta güzel lastik de güle güle eskit :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Kaliperi beyaz yapacaktın...
Hayırlı olsun, kızları görünce dikkat çekmek için pati felan çekme, daha sıfır lastik :D

Kanka aksesuarcıya gittik az daha altın gibi bi renk alacaktım adam bana öyle şeyler gösterdi ki bu gümüş rengi alıp zor kaçtım :D Bulabilseydim simli füme alacaktım, göze batmayacak şeylerin peşindeyim ben, arabanın rengi kahverengiyken beyaz bana uymaz biliyosun orjinali neyse o. ( bigün pis sövücen sen bana farkındayım :maden:)

Ha bu arada afyonda okuyan arkadaşın için headers baktık, inceledim kaynak işçiliği gayet tatminkardı, 2 parçadan oluşuyo 4-2 + 2-1 bağlantılı olarak. Görüştüğümüzde ayrıntılı kritik yaparız.

dipnot: yola yapışması harika, yıllanmış kumho lastiklerim gibi sardırma olmuyo bunlarda :D Abaza mı belledin beni :(

Son düzenleme:

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öbür ay halledicez hiıdırs'ı :)) En azından kırmızı alacaktın be annem, gerçi gümüş gri de acaip ya göstermemiş jantı/lastiği bence. Neyse sen dediğimi unutma, pati yok, yoksa geliyo 5 patili kardeş :D

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun iyi tercih bende conti kullanıyorum pişman olmazsın.:)