Combo sahipleri yardima ihtiyacim var

Halil Kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkurler arkadaslar paylasimalariniz icin.Zaten 1.7 cdti modelini dusunuyorum.
Su anda biraz ertelemek zorunda kaldik.Baska masraflar cikti.Yilbasindan once almak istiyordum ama biraz zor gibi.Hayirlisi olur insallah.

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydaa, o kadar da ümitlenmiştik, 1.7 alacaktın, yorumlarını görecek, modifiye ve aksesuarlarını merakla bekleyecektik. Şaka değil.

Ertelemene üzüldüm, Allah başka kederler vermesin.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah güzel seçim arka görüşte pek problem olmaz insan o tarz araba kullanamaya başlayınca direk dikiz aynalarını kullanmaya başlıyo daha elverişli oluyo

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model 1,3 CDTİ kullanıcısıyım
Aile arabası ticari amaçlı değil yaniii bagajımda en fazla 5 bavul olur başka yok ( hanım+ben ve 3 çocuk :D )
İçi geniş ve konforlu.. Bagajı geniş ve kullanışlı..
Ocak ayında 3 yıl dolacak.. Allaha hamdolsun araçtan çok memnunum
ne rampada ne düz yolda beni mahcup etmedii..
servis bakımlarını düzenli yaptırıyorum..
Sadece 50.000 km de şarj dinamo kasnağı öldü onu değiştirdim.. (180-YTL)

BANA GÖRE İKİ KÖTÜ YANI VAR

1. KLİMA açık olduğu zaman motor düşük olduğu için şehiriçinde dur kalk larda araç zorlanıyor.. Şehir dışında problem yok ;)
2. Radyo Kasetçalar var benimkinde ve kaset otomatik çevirme özelliği yok kıl oluyom. Kaseti çıkartıp ters çevirip tekrar takmak gerekiyor :D

Arka görüşe belli bir süre sonra yan aynaları kullanarak alışıyorsun ama arka köşelere dikkat ölü bölgeler..
Çok mu zor al bir park sensörü taktır olur biter :)

yakıt tüketimi süper denecek kadar iyi Şehiriçinde yazın 100 km'de 5-5,5 lt kışında 6,5-7 lt.... Şehirdışında ise 1-1,5 litre düşüyor..

Kısacası Allaha çok şükür YAZ KIŞ problem çıkarmadan bana hizmet ediyor. Kim ne derse desin seviyorum ben aracımı..

Halil Kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese tesekkurler ilgisi ve iyi dilekleri icin ama yilbasindan once alma ihtimali epey zayifladi.Belli de olmaz tabi.Insallah bu topikte combonun resimleri ile geri donecegim...

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biz 1.3 kulanıoz full beyaz renk araç süper bundan önces polo vardı
yani pek bifark yok ses falan aynı tek kötü yanı hız zayıf 1.3 le en fazla 160 yapabilirsinz ben size 1.7 öerebilirim ama 1.3 ün tüketimi süper şeir dışı 750 800 gider araç ii tabi karar size kalmış ayrıca yol tutuşu harika sınıfının en ii aracı en iiisi bence caddy den daha ii ona göre daha az yakıo ve yoltutuşu katkat dahaii

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanla araç içinden ses geliyor.ticari kullanmayacaksanız 1.3 yetebilir alışırsınız ben alıştım bende 113 beygir hondadan geçince bayağı zorlandım ama şimdi alıştım. tavsiye ederim bineğe en yakın ticari araçtır bu hacimde olupta en az yakan ticari araçtır.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar motoru kötülemeyin yafs ben bunaLdım:D 1.3 kasayı çekmez felan madem çekmeyecek gm gavurlar neden yapsınlar...:S vallla bilmem biraz debriyajta tutabilirsin ayağını ama rampayı allttan kaptır o zaman durdur durdurabilirsen:D devrini alınca fena gidiyor yafs:D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırlerı sol ayak dedı :D