çocuk koltuğu

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kAbQofDEQqFotFodplbI+I4Li2eQrxLCJmZw8PDbrf72rVrllXX1atXu7u74f1mWTbEp8BmtRbEsuy6ZOfzAsKvRSKRNLc7KyGWZdHjKxgMLunhs1ppLZknKJTkwV5lhVLFYGT10LVMnrLKKqWyPGWVSXEcl+Upq4yJ47h1k1lllSFxHPcvLpVUIPkYhp0AAAAASUVORK5CYII=
İSOFİX

njoGA2fG5lgAAAABJRU5ErkJggg==
TOP-TETHER

2 TİP VAR BİLGİNİZ OLSUN.

Son düzenleme:

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kilosuna göre alabilirsin eğer kendi başına oturabiliyorsa 1. resimdeki senin için daha uygun, hem uzun süre kullanırsın! Son resimdekini alırsan kullanım ömrü çok azalacaktır, eğer çok seyahat etmiyorsan şimdilik bekle 1. resimdekini al.

bizimkiler daha doğmadılar

Sanırım ikiz bekliyorsunuz mecburen son resimdeki sizinkiler için daha uygun olacaktır.

Carolita1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski işim bebek oyuncak ve araç-gereçleriydi.
Bu konu hakkında bilgi sahibiyim.

Çocuk 6 aylıktan büyük ise ana kucağından oto koltuğuna geçmelisiniz.

Çünkü 6 aylıktan sonra bebek boy veya kilodan dolayı sığmayacak ve rahat etmeyecektir. 9-18kg olan oto koltukları işinizi yaklaşık 4 yaşına kadar rahat bir şekilde görecektir. Fiyatlar değişkenlik gösterdiğinden sabit bir fiyat yok. 100-1500TL arasında değişiyor.

Alacağınız koltuğun fiyatının yüksek olması en yüksek standartta bebeğinize rahatlık sağlamayabilir. Bunun için dolgun olanlar işinizi görecektir.

Şu an Kraft'ın Rino modeli kampanyada. 9-18kg oto koltuğu ve 4 yaşından sonra kullancağı koltuk kampanyalı fiyatı 399TL. Ben geçen ay kızıma aldım. Gerçekten çok rahat. Sizlere de tavsiye ederim.

Biliyorsunuz ki AB standartları gereğince araçta bebek-çocuk varken oto koltuğu kullanılmak zorunda. Aksi takdirde polis çevirmesinde ceza yemeniz muhtemel.

Saygılar.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İSOFİX

TOP-TETHER

2 TİP VAR BİLGİNİZ OLSUN.

isofix için aracınızda hazırlık olması gerekiyor yoksa kullanamazsınız!

Isofix'i olmayan araçlar da kullanabiliyor oto koltuklarını ;)

Eğer alıntı yaptığım mesajı ve benim mesajımı dikkatli okursanız, alıntı yaptığım arkadaş İKİ tip koltuk var demiş ve ben de arkadaşın dediği İKİ koltuk tipinden biri olan İSOFİX koltuk için aracınızda hazırlık olması gerekiyor demişim !!!! BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nesile bak yaw biz ufakken arka koltuk bile bize düşmezdi. reno tsw nin bagaj kısmına istiflenirdik. şanslı şimdiki bebekler valla..

bende 8 aylık oğlum ve 8 yaşında kızıma düşünüyorum almayı. şu an annelerini arka koltukta çocuk koltuğu olarak kullanıyorum ama zor oluyor hani:D

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nesile bak yaw biz ufakken arka koltuk bile bize düşmezdi. reno tsw nin bagaj kısmına istiflenirdik. şanslı şimdiki bebekler valla..

bende 8 aylık oğlum ve 8 yaşında kızıma düşünüyorum almayı. şu an annelerini arka koltukta çocuk koltuğu olarak kullanıyorum ama zor oluyor hani:D

Arka koltukta anne kucağındaki çocuklar da risk altında, birkaç tane video izlemiştim hatta anne kucağında olmasının hiçbir faydası yok, ani frenlemede Allah korusun çocuk mermi gibi fırlıyor.