Çizilen, Rengini beğenmediğiniz jantlarınızı kendiniz boyayın. Foto.lu Anlatım .

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
ellerınıze saglık gercekten cok guzel bır uygulama olmus profesyonel olarak bu ısten ekmek yıyebılırsınız bence ...

Şuan Toparlamakta olduğum bir kapalı garajım var.. oranın işi bittiğinde düzgün işler yapabileceğim inşallah.. Bekleyen bir tampon boyama işim var:)

Arkadaşım ellerine sağlık. Tam bir profesyonel işi olmuş. :)
Bu arada bunun maliyeti ne tuttu öğrenebilirmiyiz ?
Teşekkürler

malzemelerin maliyeti yerine göre 50-80 lira arası değişebilir.. + sökme takma parası var..

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim çok güzel olmuş fakat macunu biraz sorguladım yani zamanla çatma atabilir attıgın kaporta macunu değilmi..

bendede dediğin malzemeler mumlu bezine kadar aldım hatta boyadıktan sonra evdeki fırına atacam fırın dahi hazır ama jantlar gelmedi..Zımpara işi çok önemli sen çok iyi becermişşin.

sokakta boyamak bence çok tehlikeli en ufak rüzgarda kumlar boyalı janta yapışır küçük bir masanın etrafına naylon gerip ıslak zeminde boyamak çok iyi olur.Üstümüzde de parfüm sıkılı olmayacak vernikte iz bırakıyor saglıcakla

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
Macunun çatlama yapıcağını zannetmiyorum. Çünkü oldukça ince tuttum. zaten esneme olmadığı içinde sorun olmıycaktır. boyacılarda bu şekilde uygulama yapıyor..

jantların son kat astarı, boyası ve verniği kapalı ve toz olmayan yerde yapıldı.
Parfüm kolonya vs kesinlikle olmaması lazım dediğiniz gibi.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim diyen boyacının bundan temiz iş çıkaracağını sanmıyorum.bu kadar titiz çalışan az bulunur.Elinize sağlık,temiz iş çıkmış ortaya.

FALCON78

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sımdı ofısten bı abımle paylastım bu konuyu
bu ıslem cok saglıklı olmuyor onun yerıne jantı tornaya goturuyosun tornada duzeltıyorlar cızıklerı zımparalayarak dedı cok aklıma yatmadı ama sız nedıyorsunuz ?
bu sekılde macunların zamanla dokuldugunden bahsetı, dokulme ıhtımalı varmı ?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Dökülme ihtimalinden çekiniyorsanız yukarıda bahsettiğim macundan kullanın, özel olarak Alüminyum alaşımlar için bir macun.

thr123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş emeğinize saglık..