Çizik Giderici QUIXX® Scratch Remover

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?

51zV6B0wppL._SL500_AA300_.jpg

QUIXX® Scratch Remover Information and Instructional Video

http://www.amazon.com/Quixx-00070-US-Paint-Scratch-Remover/dp/B000UVUAFO/ref=wl_it_dp_o_npd?ie=UTF8&coliid=I1NU4FSFUZVTH&colid=1O0L5YR5B4TKX

http://www.quixx-usa.com/products/overview/47/In:en

iakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çizik Giderici QUIXX® Scratch Remover

Bana bu tip bir ürün önerin lütfen çünkü canım çok sıkkın. Aracı garajda saklıyorum sadece hafta sonu çıkarıyorum.ևizilmesin diye daha yıkamaya bile götürmedim ama nasıl bir sihir veye nazar varsa ön sağ tamponda bugün serçe parmağı tırnağı kadar bir daire şeklinde su mavisi rengindeki boya kalkmış altındaki beyaz macunun rengi çıkmış :( Ne önerirsiniz yoksa son çare aynı renk oje buldum onu sürücem  çekiççç

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

iakgul link' Alıntı:
Bana bu tip bir ürün önerin lütfen çünkü canım çok sıkkın. Aracı garajda saklıyorum sadece hafta sonu çıkarıyorum.ևizilmesin diye daha yıkamaya bile götürmedim ama nasıl bir sihir veye nazar varsa ön sağ tamponda bugün serçe parmağı tırnağı kadar bir daire şeklinde su mavisi rengindeki boya kalkmış altındaki beyaz macunun rengi çıkmış :( Ne önerirsiniz yoksa son çare aynı renk oje buldum onu sürücem  çekiççç
bendede okadar bir boya kalkmıştı servise götürüp boyattım ve ilk günki gibi oldu satarken sorun olmaz çünkü plastik aksamda boya ölçümü yapılmıyor.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu ürünü almıştım bir köşede duruyordu. geçen gün arabamı cilalarken kullandım kesinlikle tavsiye ederim. özellikle taş gelmiş veye duvara değdirmiş olduğunuz bölgeler varsa işe yarıyor. benim arabamda bu şekilde iki yer vardı birine taş gelmiş birde ben tamponu duvara değdirmiştim. ufak tefek kabartılar vardı. kutuda bir kaç tane ince su zımparası var. 10 15sn hafif hafif zımpara yapıyorsunuz. sonra zımparanın boyada bıraktı hasarı görüp ahanda z...tık diyosunuz :) ama ardından tüp1 ve sonrasında tüp2 yi uygulayınca gayet tatmin edici bir sonuca ulaşıyorsunuz.
netice olarak ben beğendim tavsiye ederim.

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iakgul link' Alıntı:
Böyle şeyleri kafana takma nazırlık olarak kalsın. ayrıca arabanı temiz tut çünkü tozluyken daha çok çiliziyor.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu gibi ürünler tırnağın girdiği çizikleri de gideriyor mu?

Fırtınalı bir günde sert çalı çırpı sol ön çamurluğumda iki üç adet 10ar santimlik çizik oluşturmuş.İşe yarar mı?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Bu gibi ürünler tırnağın girdiği çizikleri de gideriyor mu?

Fırtınalı bir günde sert çalı çırpı sol ön çamurluğumda iki üç adet 10ar santimlik çizik oluşturmuş.İşe yarar mı?
buna cevap vermek güç çünkü ne kadar düzelme beklediğine bağlı. benim ön tarafta ciddi taş hasarı vardı yada sert bir şey değmiş emin değilim girintili çıkıntılı idi, onu epey düzeltti. gittigidiyorda vardı yanılmıyorsam 19tl mi neydi. orda olmasa başka zaman başka yerde işinize yarar bence.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir videoda gördüm, çiziğin çevresi uygulama yapıldıktan sonra diğer yerlere göre daha mat görünüyordu.

Boya eklentisi olmadan çizik giderilmesi için uygulama yapılan yerde boya taşınması olması lazım kanımca, bu da çizik olmayan yerdeki boyaya zarar veriyor olabilir.

Neyse, şimdilik dokunmayacağım.