303 Aerospace Protectant yurtdışı alımı

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bu ürünü Westmarine den daha ucuz bulabilir miyim diye araştırırken yabancı sitelere göz atayım dedim. yabancı sitelerden ürün alımına çok aşina değilim inceleyebilirseniz sevinirim arkadaşlar

tr linki 32oz fiyat 72,90 + kargo ile 80tl

303 Koruyucu - Aerospace™ - Urun Ekleme | West Marine

Amazon da free shipping 57tl

http://www.amazon.com/303-Products-Aerospace-Protectant-32oz/dp/B004YJQE0S/ref=sr_1_5?s=automotive&ie=UTF8&qid=1418652381&sr=1-5&keywords=303

kargo şeklinin videosu

303 Aerospace Protectant Unboxing - YouTube

birde bir kaç site listesi daha var

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B000XBCURW/sr=8-2/qid=1418651412/ref=olp_twister_child?ie=UTF8&mv_size_name=2&qid=1418651412&sr=8-2

Amazon.com: Buying Choices: 303 Products 30350 Aerospace Protectant - 32 oz.

Türkiye'deki 2 tane fiyatına Amazon'dan 3 tane 32oz alınabilir (yaklaşık 1lt oluyor yanılmıyorsam)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 303 Aerospace Protectant yurtdışı alımı

Hakan ben kullanıyorum bu ürünü çok başarılı bir ürün ve bereketlide. Bende katılabilirim ortak alıma benim ki de bitmek üzere

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

amazon çoğu üründe türkiye'ye gönderim yapmıyor

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Hakan ben kullanıyorum bu ürünü çok başarılı bir ürün ve bereketlide. Bende katılabilirim ortak alıma benim ki de bitmek üzere

Bende plak2 den buna bi geçiş yapmak istiyorun tr de pahalı malesef bir cıkar yolu olursa alalım Tevfik :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Benden Size Tavsiye West Marinden alın Sonuçta Kimyasal Bir Ürün ve Sıkıntı Olabilir Gümrükte En Fazla Farketse yyurtdışından 15 TL dah uucuz alırsın 20 gün beklersin .

Artık Ülkemiz Geçmiş Yıllara göre bu konuda ilerleme gösterdi birçok markanın ürününü eş değer fiyatlardan bulabiliyoruz.

Bu arada kullandım ürünü gayet başarılı hatta şöyle bir konu vardı...
http://www.autopia.org/forums/the-detail-institute-presented-by-autopia-carcare-com/37573-updated-12-12-dashboard-protectant.html

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Peki bunu yolluyor mu ki basıl öğrenebiliriz?

tamda dediğim gibi  greatt ürünü satın almaya çalıştığında alttaki uyarıyı verip ödeme ekranına gidemiyosan göndermiyo demektir. Bunu amazondan alamazsın hocam amzon un türkiyeye satışı hiç yok sanırım ben ne istediysem alamadım bugüne kadar

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
tamda dediğim gibi  greatt ürünü satın almaya çalıştığında alttaki uyarıyı verip ödeme ekranına gidemiyosan göndermiyo demektir. Bunu amazondan alamazsın hocam amzon un türkiyeye satışı hiç yok sanırım ben ne istediysem alamadım bugüne kadar

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
Ben bu ürünü Westmarine Türkiyedeki internet sitesinden almıştım fakat şimdi bakınca Tr dekini kapatmışlar direk amerikaya yönlendiriyor

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:

neyse tr'de kazıklanmaya devam edicez malesef teşekkür ederim :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar malesef çok anlamıyorum :(

bu sitede kargo durumu nasıl acaba? birkaç ürün var da hem kaliteli hem kelepir :) 303 de var bu arada :D