Çıldırıcam !

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çıldırıcam !

Artık şu android tabanlı cihazlar gelse de rahatça kullansa herkes. Mevcut sistemler çok yetersiz.

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox maalesef beni neredeyse aracımdan soğutacak. şimdilik sadece aracı alırken o kadar para verdiğim için takılı duruyor. kaldırıp atmam ve orjinaline geçiş yapmam an meselesi. radyo doğru düzgün çekmiyor kesinlikle, ürün sorunlu değil ama komple aracın orjinalliğini bozuyormuş ve ben almadan önce bana cyclone ve necvox aynı dediler. daha önce adını duyduğum için necvox taktırdım ve bu hayatımın hatası oldu çok pişmanım..

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kazimgenc link' Alıntı:
Necvox maalesef beni neredeyse aracımdan soğutacak. şimdilik sadece aracı alırken o kadar para verdiğim için takılı duruyor. kaldırıp atmam ve orjinaline geçiş yapmam an meselesi. radyo doğru düzgün çekmiyor kesinlikle, ürün sorunlu değil ama komple aracın orjinalliğini bozuyormuş ve ben almadan önce bana cyclone ve necvox aynı dediler. daha önce adını duyduğum için necvox taktırdım ve bu hayatımın hatası oldu çok pişmanım..

aldığınız yerden cyclone ile değiştirmeyi deneyin ben kullanıyorum çok da memnunum

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Artik cyclone piri olmusundur gokalp.

yok abi sen hala ustamsın :) en son senin ayarladığın şekilde duruyor o yüzden bir sıkıntı çekmiyorum :))

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Doğan voxtan markanın modelimi oluyor hani samsung İ95665924859 gibimi yani?  005hihih

Tabii, mesela Voxtan modelleri sadece voxtan oluyor birde Voxtan LS modelleri falan var onlar sahibini daha nitelikli harcıyor. (:)

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu foruma girdiğimden beridir mütemadiyen söylüyorum. Bu cihazlar inanılmaz kalitesiz ve ederi 100 doları geçmeyen sistemler. Aracın orjinal multimedia sistemi cd300 dahil kat be kat üstün.

Ben çözümü ipad mini de buldum. Bu navigasyon sistemindeki herşeyi yapabiliyorum. Fazlası var eksiği yok.Üstelik modüler. Her yerde kullanıyorum. Yani çok afedersiniz ama kıçıkırık bir video izleyeceğim diye 480p kalitesinde inanılmaz kalitesiz cihazlara servet ödemenin inanın gereği yok.

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Bu foruma girdiğimden beridir mütemadiyen söylüyorum. Bu cihazlar inanılmaz kalitesiz ve ederi 100 doları geçmeyen sistemler. Aracın orjinal multimedia sistemi cd300 dahil kat be kat üstün.

Ben çözümü ipad mini de buldum. Bu navigasyon sistemindeki herşeyi yapabiliyorum. Fazlası var eksiği yok.Üstelik modüler. Her yerde kullanıyorum. Yani çok afedersiniz ama kıçıkırık bir video izleyeceğim diye 480p kalitesinde inanılmaz kalitesiz cihazlara servet ödemenin inanın gereği yok.

Kesinlikle haklısınız. Aracı almadan önce aracı almadan önce navigasyonu vs olsun istedim ve tamamen satıcının yanlış yönlendirmesi sonucu kendimde araştırmadan taktırdım bu aleti. şimdi sırf para verdim diye takılı duruyor ama o da bir yere kadar ve sanırım yakında söktürüp bir kenara atacağım. artık arabayı satarken yanında veririm