Çıldırıcam !

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çıldırıcam !

Erdemirler mi? Hani benim şu arabamı satın aldığım Erdemirler. Hani bana 1.4T Active Select için "Dizelden 1 lt fazla yakar abi" diyen Erdemirler. Voxtan olan tek şey Necvox değil o zaman. ((:)

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hatta onuda yakmaz :) Kim dedi bunu merak ediyorum.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Hatta onuda yakmaz :) Kim dedi bunu merak ediyorum.

Satıcı gencin adını hatırlamıyorum ama tipini görürsem hatıralarım ve Colt marka tabancam depreşebilir. (:)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sırf bu yüzden almak istemiyorum cyclone veya navi. Elektronik bir cihazda yavaşlamayı veya donmayı hazmedemiyorum. 2 ay kadar önce Xperia serisi bir cep telefonu aldım (U) ve arabamda yedek telefon olarak kullandığım Nokia 1203'ü (hani şu renkli ekran bile olmayan) arar oldum yeminle. Arkadaşıma Xperia Go aldık keza o da pişman, iki aylık telefonlarımızı zararına telefoncuya vermeye karar verdik...

Dediğim gibi, sırf bu yüzden CD400 şuan iyi en iyi sistem bana göre. Başlarım böyle teknolojiye arkadaş!

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

yeni sistem necvox sorun çıkarmaya çok müsait benim eski sistem aracın orjinal ekranı necvox ünitesinin arkasına saklandı ve araç ile ilgili sistem işlemleri onun üzerinden yapılıyor yani işlemlerle ilgili bir sıkıntı çıkarma ihtimali çok düşük ama yeni necvoxta bu ekranda çıkartılıyor ve bütün işlemleri necvox kendi sistemi üzerinden yapıyor buda arızaya müsait bir durum ortaya çıkartıyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
yeni sistem necvox sorun çıkarmaya çok müsait benim eski sistem aracın orjinal ekranı necvox ünitesinin arkasına saklandı ve araç ile ilgili sistem işlemleri onun üzerinden yapılıyor yani işlemlerle ilgili bir sıkıntı çıkarma ihtimali çok düşük ama yeni necvoxta bu ekranda çıkartılıyor ve bütün işlemleri necvox kendi sistemi üzerinden yapıyor buda arızaya müsait bir durum ortaya çıkartıyor.
Aynen bende kendimi sansli sayiyorum yenisini almadim diye cyclone un kullandigi sistemin aynisi var bende necvox olarak ve 2 yili gecti kamera disinda herhangi birsey cikarmadi memnunum android icinde soyledigim buydu icinde orjinal gelmeyen bir sistemse ne kadar orjinal parca ve az ozellik o kadar saglikli ben herhangi bir sorun yasamadan kullaniyorum. Calismaysn ozellik yok ve ekranin gittigini kitlendigini gormedim

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla bende Cyclone var, cd okurken farların elektrik parazit sesini veriyor, menü renkleri basit, telefon geldiğinde aracın menüleriyle kendi menüsünü üst üste bindiriyor.

Bunların dışında geri görüş kamerası, Dvd performansı, navigasyonu gayet iyi ama bir daha alır mıyım, hayatta almam.

CD600 ün görsel kalitesinin yanında ucuz Çin malları gibi duruyor (zaten öyle de)

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu navigasyonu çok istememe rağmen bir türlü içime sinen bir ürün olmadı, galiba en iyisi orjinalden şaşmamak.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de cyclone kullanıyorum ve ilk başlarda benimkide çok sorun çıkarttı..cyclone'un istoçtaki yerini bulduktan sonra devamlı servise gitmekten kurtulduk...gerçi kamera yine termal kamera gibi çalışmaya başladı o ayrı dava...en azından deneme yanılmasını orda yaptılar, taktılar olmadı hemen değiştir, yeni parça koy vs.. şahsi fikrim, erdemirlere gitmek yerine gidebiliyorsanız esse grubun servisine gitmeniz daha iyi olacaktır..

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Necvox alacagım zaman servis uyarmıştı. "Biz Necvoxla çaluışmayı bıraktık, çok şikayet geldi. O yuzden "Navin" takıyoruz, tavsıye ederız" dediler.

İyi ki de uyarmışlar.  5 ay oldu sıfır hata ile kullanıyorum.