Cilalı oto şampunanı,mikrofiber sünger ve kurulama bezi tavsiye

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cilalı oto şampunanı,mikrofiber sünger ve kurulama bezi tavsiye

Arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim, ben de corsa_1990 kardeşim hazır açmış benzer bir soru sorayım bu başlık altından.
Ben aracımın iç aksamları için (konsol, direksiyon vs) ne kullanabilirim acaba? Toz giderici ve parlatıcı özelliği olan bir ürün arıyorum.

Forumumuzda şöyle bir ürün tavsiyesine rastlamıştım daha önce, bu nasıldır bilgisi olan var mı?
http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?products_id=89

wolkanozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim, ben de corsa_1990 kardeşim hazır açmış benzer bir soru sorayım bu başlık altından.
Ben aracımın iç aksamları için (konsol, direksiyon vs) ne kullanabilirim acaba? Toz giderici ve parlatıcı özelliği olan bir ürün arıyorum.

Forumumuzda şöyle bir ürün tavsiyesine rastlamıştım daha önce, bu nasıldır bilgisi olan var mı?
http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?products_id=89

Açıkçası bende böyle bir ürün arıyorum özellikle konsolu temizlemede, kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim şirkette temizlik işlerine bakan  bi abimiz var o söyledi bana getirtdim çok harika siliyor markası maminop diye üretim standartlarına uygun hepsi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buna benzer Sonax döşeme temizleyici kullanıyordum ve memnunum ayrıca geçenlerde Bim ve A 101 de bayan arkadaşardan methini çok duyduğum  011zaa bir genel temizleyici aldım adı sanırım AspirinS di; ürün 2 lira ve kapı eşiklerindeki çamur - ayak izleri, menteşe-tahliye deliği kısımlarındaki yağlı pislikleri saniyesinde akıtıyor ve 2 liralık fiyatı sayesinde de sağa sola sıkarken içiniz sızlamıyor!

Konsol temizliği için Sonax ya da Meguairs ın spreylerini, kaba kirlerin bulunduğu kapı altı, şase kenarları gibi yerler içinse dediğim AspirinS i kullanabilirsiniz.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde forumdaki özellikle bursalı hemşerilerime sormak istiyorum.Bu maguiars ürünlerini bursada nereden bulabiliriz acaba?